reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

agi25 no masz rację ... i to mnie niezmiernie cieszy ;D
Wiecie co ja przeczytałam ten text tylko 3 razy, ale cały dzień mi "chodzi" po głowie...
Obyśmy jak najszybciej zostały spełnionymi "aniołkami" ;D Cmok
 
reklama
Cześć Dziewczynki!

Prześliczny wiersz, dopiero przeczytałam, łzy same cisną się do oczu... Dzięki Mania :)
Nie było mnie bo trafiłam do szpitala z krwotokiem, biorę zastrzyki hormonalne na policystyczne jajniki i powinnam na siebie uważać, a dźwigałam swoje czteroletnie siostrzenice- bliźniaczki i chyba przez to. jestem już w domu, ale strasznie słaba. mam L4 do końca następnego tygodnia więc odleżę trochę w domu i odpocznę, a za dzidzię będę się brać od następnego cyklu...
Pozdrawiam
 
Musimy o siebie dbac!!!!
Cieszę się, ze jestescie!
U mnie cisnienie już całkowice w normie..130/80 puls 80..i faktycznie- lepiej od dwóch dni się czuję-Mnie po prostu wystarczy postraszyć lekarzem:) ;D
Pozdarwam wszystkie i życzę miłej nocki!
 
hej Dorka! Cieszę sie, że już lepiej:) oby tak dalej. jak trzeba to mogę Cię postraszyć o każdej porze dnia i nocy stadem lekarzy ;D tylko daj znać. Buziaczki
 
Dorka mnie też ucieszyła wiadomość że już lepiej :) Bardzo się cieszę i też oferuję pomoc jako "postraszacz lekarzami" (cokolwiek to znaczy co napisałam ;) )
Miłego dnia dziewczyny :)
 
Jestescie dziewuszki KOCHANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..a Wasze dzieciatka..to będa miały dobrze-zero lekarzy!wystarczy, ze o nich wspomnicie ;D Zdrowiutkich "fasolek"!!!!!!!
Pokazujcie sie maluszkiCzy widzicie jak ciocia Dorka sie tu denerwuje i niecierpliwi! ::)
 
teraz to juz popadłam w manie- codziennie mierze to cisnienie :D..troszkę podwyższone..130/90 puls80..no ale nie tak jak było..a czuję się rewelacyjnie:)!i to szybsze bicie serducha nawet -usprawiedliwione!:) ;D
 
reklama
Ja też się świetnie spiszę jako ciocia netowa ;D No dawajcie te bobaski ;D
Oooo ja np. mogłabym śpiewać (chociaż za bardzo nie umiem ;D ) ale np. mogłabym budzić śpiewem ;D ;D ;D napewno się kinder obudzi ;D Ciocia Dodeczka będzie the best w budzeniu ;)
Jej ale jestem ciekawa która pierwsza zafasokuje ;D Ja się troszkę odsuwam w kącik dziewczyny :p Robię sobie mały "urlop" od prób sadzenia fasoleczek ;D Tak więc czekam na newsy od WAS ;D ;D ;D No i oczywiście trzymam za Was kciuki baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo mocno :) Całuski :-*
PS Ściągnijcie sobie z necika piosenki (kołysanki) dla maluszków Celine Dion, nagrała śliczne :) naprawdę polecam :) a nóż widelec się niedługo przydadzą ?? :angel:
Album się (chyba) nazywa "Miracle" a słowa są super w tych kołysaneczkach ;D
ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM REWELACYJNEGO I ( FAKTYCZNIE ) "DŁUGIEGO" WEEKENDZIKU ;D ;D ;D
 
Do góry