reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy pojawiły sie pierwsze ZĄBKI????

W ktorym miesiacu moje dziecko rozpoczelo ZĄBKOWANIE???


  • Wszystkich głosujących
    130
reklama
angie biedny ten Twój synek, pomijając sensacje, które towarzyszą Wam z tymi ząbkami, to pewnie się maluch nacierpi jak wreszcie mu te wszystkie ząbki wyjdą na wierzch,byleby to trwało jak najkrócej i jak najmniej boleśnie.Ktoś kiedys powiedział, że dlatego zęby wyrzynają nam się w tak wczesnym wieku, ponieważ dla dorosłego ząbkowanie mogłoby być zabójczo bolesne...coś w tym jest-jak przypomne sobie wychodznie moich ósemek nie tak dawno temu, to aż mnie ciarki przechodzą po placach na samo wspomnienie.Trzymam kciukasy żeby jednak wszystko dobrze i szybko się skonczyło
 
Głuszek napisze ci to w wielkim skrocie bo nie mam siły tego opisywac. Ogolnie rzecz biorac wszystko staneło w miejscu po wyrznieciu sie gornej lewej 2. Tzn ma na maxa objawy zabkowania cały czas z przerwami ale one siedza w dzisłach jak zaklete, jak juz pisałam mozna je wyczuc palcem ale nie ruszaja tylko takie zdrobienia ma i ta babe teraz z tym krwiakiem do tego:dry: a w dodatku wscieka sie biedak i mnie gryzie. Wszezie na udach i ramionach mam krwiaki od ugryzien. Choc wie ze nie mozna czesto nie moze sie powstrzymac i jak sie zapomni to dziabie a jak krzycze to tak dziwnie wkłada sobie obydwie raczki do buzi i przygryza jakby tak pokasłujac i zginajac sie w poł:-( Szkoda mi go strasznie ale co mam zrobic:confused::dry:
 
Angie, trzymam kciuki za Alusia!

Kubeł też miał wielkiego krwiaka na dziąśle. Jak się ząbek przebił, miał pełno krwi w buźce. To było okropne :szok::szok::szok:
 
Angie - trzymajcie się dzielnie!!! Powiem ci tylko że Karolowi pomimo że szybko ząbki wychodziły to też strasznie twarde miał dziąsła i kilka razy mieliśmy takiego czarnego krwiaka że raz myślałam że jagoda mu się przykleiła...tylko po umyciu zębów była tam nadal :( także krwiaczek mam nadzieję zwiastuje że ząbek niedługo wyjdzie i za to trzymam kciuki
 
Duzo sily dla ciebie Angi i dla Alusia jak naj mniej bolu

u nas w koncu przebila sie gorna trojka,dzis juz czuc pod palcami,wiedze ze dolna tez bedzie lada moment,ale powiem wam,ze czekam na te zeby juz 1,5 miesiaca,bardzo wolno wychodza,dawno widzialm juz biale kreseczki,ale przebic sie nie mogly.......:baffled: dziwne to
 
Alkowi sie zmniejszył ten krwiak i obrzęk na poziomie tego trzonowca i mozna wyczuc pod palcem taki twardy rożek, chyba jest juz bliziutko, ale nie rozumiem tej kolejności:confused: Gdzie są wcześniejsze zęby? Nie wiem dlaczego ale mam wrazenie ze to przez tą torbiel co miał na gornej 2 i ze to ona naztrzymała mu te zabkowanie i teraz ta kolejność jeszcze jest popieprzona, oczywiście dla mnie moga sobie wychodzic jak chca aby wyszły jak najszybciej.
Wogole to dzieki za wsparcie:tak:
 
reklama
Do góry