reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy wasze dzieci zaczęły chodzić?

Ignacy chodzi sam nie rozbijając sobie głowy od 10 stycznia, czyli 10 dni przed swoimi urodzinami. A teraz już niestety tylko biega! Trudno za nim nadążyc:) Z tęsknotą wspominam czasy kiedy miał 5 miesięcy i grzecznie leżał w wózeczku:)
 
reklama
Igi dawaj na styczniowe mamusie; nie ukrywaj nam się :-)
napisz co u Was, wklej zdjęcia :tak:
zapraszamy
 
Pomocy!!
Nie wiem co jest grane,Milka od dwoch miesiecy chodzi za dwie raczki,od miesiaca gdzies za raczke,poprostu uwielbia.Raczkuje do mnie,bierze za raczke,wstaje(badz na odwrot),i ciagnie by chodzic z nia po mieszkaniu.Tak bylo do przedwczoraj,tzn 8 lutego.Mila sie zapomniala i przeszla sama chyba poltorej metra,nie upadla,tylko siadl jak sie zorientowala.Zaraz po tym przeszla jeszcze raz tak samo sama(sie poplakalam ze szczescia,a Mila zanosila ze smiechu,chyba nigdy az tak dlugo i szczerze sie nie smiala;-) ),za trzecim razem upadla,ale nawet nie plakala,pozbierala sie i na raczki.Od tego czasu wogole ne chce chodzic,ani za raczke,ani za dwie raczki,no wogole.Tylko by na rekach byla noszona jak sie chce przemiescic.Pomocy!!
 
Kanoot nie ma się co przejmowac, dzieci podobno tak mają, że czasami im się coś odwidzi...poczekaj i bądź cierpliwa:)
 
boze jakto bylo dawno temu...
moje dzecko lata jak rakieta.. wyscigowa.. to pieska nakarmic trzeba tp gp wpuscic to szufelka w oko wpadla i trzeba powtorzyc i pozamiatrac czy cos ugotowac i halas na caly dom bo do garnkow dobral sie albo kladze sie na tarasie i raczkami odgarnia snieg:)

i jaka byla bloga cisza.....
 
reklama
Do góry