reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy widać na USG płeć dziecka

teraz też się zastanawiam jak mogłabym jej nie kochać , teraz wiem że na pewno nie zamieniłabym jej na synka :)
 
reklama
o bitch tez pamietam tego posta he he:-p

gratuluje slicznej coreczki, imienniczki mojej mlodszej krolewny

wszystkiego dobrego
 
Ja znalazłam taki programik narodziny na KRS - programy: weryfikator, peselek, narodziny, algorytmy
quote]
mi wyszło że dziewczynka i mamy Amelkę ;-)
oczywiście, że nie jest ważna płeć Dziecka :tak: Liczy się tylko to że JEST :-)
początkowo nie chcieliśmy wiedzieć płci i Mała faktycznie nie chciała się pokazać :-D 24.12 jak leżałam na podtrzymaniu postanowiła zrobić nam prezent i się "wystawiła" :-D:-D po porodzie okazało się że lekarz miał rację :tak:
wprawne oko lekarza dostrzec może narządy płciowe płodu już w 12 tyg :tak:choć męskie nie różnią się wiele w obrazie USG od rzeńskich i często można popełnic błąd ;-)
Dlatego czesto lekarz decyduje się mówić o płci ok 20 tyg :happy2:
 
oj, mnie wyszla dziewczynka... a mam bardzo silne przeczucie, ze to bedzie chłopiec... na 100% okaze sie na poczatku sierpnia co bedzie... NAJWAŻNIEJSZE, żeby bylo ZDROWE :)

tylko zgodnie w tym programikiem ja byłabym chłopcem :D
 
kolejny synek:tak::-) a wiem to juz od 14 tc jakos tak na usg niunia sie ustawila ze sama zobaczylam malego siuraka.kolejne usg potwierdzilo ze chlopiec:-) takze w domku bede miala bal samcow:cool2:

pozdrawiam
 
Programik pokazuje ze dziewczynka czego ogromnie bym chciala. Zreszta nastawilismy sie ze to bedzie dziewczynka i juz mowimy do niej Hania. Z tym , że wszystko sie okaze za 2 miesiace, a ja choc okrutnie chce dziewczynke to jednak licze sie z chlopcem , w rodzinie mojego lubego nie bylo dziewczynek od ...6 pokolen. A wiadomo, ze to nasi panowie programuja plec malenstwa. Jak sie urodzi dziewczynka to naprawde bedzie wydarzenie w rodzinie:tak:
 
Ja od miesiąca już wiem, że w brzuszku rozwija się mała Róża.:tak:
A przedtem na 100% byłam nastawiona że tam siedzi chłopczyk:errr:
Moja maleńka już tuż tuż,żeby tylko gin sie nie pomylił bo już sukieneczek nakupiłam :p
 
.saly w rodzinie mojego męża też same chłopczyki się rodziły a nam wyszła córeczka:-) małe zdziwienie było;-).

. Co do tego teściku to mi wyszło że będzie dziewczynka no i jest:-).
 
reklama
karolinna, to mnie podniosłaśna duchu, skoro u Twojego meza w rodzinie tez sami panowie. Zaczynam wierzyc w testy:-)
 
Do góry