reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłótnie w ciąży

Dołączył(a)
4 Październik 2022
Postów
2
Cześć na początku chciałbym wszystkich przywitać 😄 a teraz potrzebuje pomocy od was , z moją partnerką spodziewamy się dziecka jest prawie w 3 miesiącu ciąży i co chwilę ma pretensje do mnie wszystko ją denerwuje w związku ze mną nie mieszkamy jeszcze razem ale planowaliśmy i jak wczoraj się jej enty raz zapytałem o wspólne mieszkanie to wpadła w agresję napisałem do niej SMS czy od tego miesiąca zamieszkamy razem i ona zaczęła kłótnie , zaczęła wyzywać i teksty że mam zastanowić się co pisze, że musi odpocząć od mnie psychicznie nie odzywała się jak do niej pisałem później tylko test ze mam dać jej spokój na dziś i wgl , że ja wszystko denerwuje szczególności ja. To mogą być hormony na tym etapie ciąży czy może coś jest na rzeczy pomóżcie mi 😭 bo sam już nie wiem co robić
 
reklama
Macie po 15 lat, że nie potraficie ze sobą rozmawiać tylko klepiecie smsy? Jedź, zadzwoń, rozmawiaj, będziecie mieć dziecko może nawet wychowacie je wspólnie... nie mieszkacie ze sobą bo się nie potraficie dotrzeć więc zakładam, że pewnie wpadka. Usiądźcie, zastanówcie się czy w ogóle chcecie tworzyć związek czy jest między wami jakieś uczucie. Gdyby mnie facet zaprosił do wspólnego mieszkania wysyłając mi na odp... sms też nie chciałoby mi się z nim dyskutować.
 
Ale to źle odebrałaś, nie nie mamy po 15 lat , rozmawialiśmy o tym spędzaliśmy czas razem i wgl , rozmawialiśmy w 4 oczy planowaliśmy zamieszkanie , tylko wczoraj tak napisałem dla przypomnienia czy nadal chce i wyszła wielka burza. Dla tego napisałem to czy może być przez hormony, a może wydaje się że przez coś innego
 
Jakąś dziecinada. Skąd mamy to wiedzieć. Może to hormony, może sytuacja ja przerasta bo wszytsko nowe ciąża mieszkanie. A może już nie chce być z Tobą? Kto to wie, nie siedzimy w jej głowie. Tylko rozmowa z nią da Ci odpowiedź
 
Skoro już nawet nas tutaj pytasz o poradę, to domyslam się, ze mocno się przejąłeś tą sytuacją i zalezy Ci na partnerkę, ale tak jak dziewczyny piszą, nie jesteśmy w stanie powiedzieć co jest w glowie Twojej dziewczyny. Moze warto zaprosic ją gdzies w neutralne miejsce żeby spokojnie porozmawiać, żeby jej głowa mogła tez odetchnąć, bo ciaza to specyficzny czas i to co sie dzieje w glowach kobiet w tym czasie jest nie do opisania, nam samym czasami ciężko za tym nadążyć, zdanie zmienia sie z sekundy na sekundę. Powodzenia i pamiętaj, ze dialog jest najlepsza drogą, ale taki prosto w oczy, smsy, messengery często wywołują niepotrzebne kłótnie bo ludzie sie zle zrozumieją
 
Do góry