reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kombinezon z wełny merino

Asiaa_

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Kwiecień 2022
Postów
942
Cześć
Zastanawiam się nad kombinezonem z wełny merino dla dziecka, polecacie ?
Czy rozmiary faktycznie wypadają tak niestandardowo ? w sensie, że można kupić większy o rozmiar/dwa i podwijać ? Syn zaczyna chodzić i tez zależy mi żeby nie był taki sztywny i bardzo nie ograniczał ruchów, a obecnie mamy taki, który fajnie sprawdzał się jak syn się w ogóle nie ruszał… 😄
 
reklama
Też o takim myślę, więc jestem ciekawa. Znajomi mieli i sobie chwali, ale oni mieli dla dziecka niechodzącego. Merino to mięciutka wełna, więc nie powinno być nic sztywno.
Ostatnio moja sukienka z wełny merino trafiła w ręce dzieci przy ładowaniu do pralki. W rezultacie moja 4 latka ma piękny i ciepły sweterek :p
 
Merino jest mega mega polecane. Na pytania nie odpowiem bo sama się rozglądam dopiero ale chętnie poobserwuje temat 😁
 
Też o takim myślę, więc jestem ciekawa. Znajomi mieli i sobie chwali, ale oni mieli dla dziecka niechodzącego. Merino to mięciutka wełna, więc nie powinno być nic sztywno.
Ostatnio moja sukienka z wełny merino trafiła w ręce dzieci przy ładowaniu do pralki. W rezultacie moja 4 latka ma piękny i ciepły sweterek :p
Ooo tego tez się boje 😅 co chwile gdzieś mi się przewija właśnie ta wełna, Instagram, TikTok i jestem bardzo ciekawa. W opisach producenci tez piszą ze używa się go tez w przejściowych okresach, wiosna, jesień. Jestem ciekawa jak wychodzi w praktyce
 
Ogólnie merino to cudowny materiał. Ja kupuję co mogę dla siebie używane i jestem zachwycona :) Przestałam być zmarzluchem w zimie, nic mnie nie elektryzuje, nie pocę się. Jedynie co, to jest to spory wydatek. Ale warto.
 
reklama
Zależy do czego będziesz używać tego kombinezonu i w jaka porę roku. Jeżeli np do spania w zimie na dworze to jest idealny lub pod normalny kombinezon zimowy to ok.
 
Do góry