reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krzywa cukrowa

ladyinred66

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Październik 2023
Postów
31
Hej, mam pytanie. Wiem, że nie można pić wody podczas krzywej. Niestety zaczęłam mieć odruchy wymiotne i wtedy wziełam taki minimalny łyczek wody na przepłukanie. Czy bardzo zaburzy to wynik badania? Troche się martwię, ale inaczej wszystko bym zwymiotowała...... 😟
 
reklama
Hej, mam pytanie. Wiem, że nie można pić wody podczas krzywej. Niestety zaczęłam mieć odruchy wymiotne i wtedy wziełam taki minimalny łyczek wody na przepłukanie. Czy bardzo zaburzy to wynik badania? Troche się martwię, ale inaczej wszystko bym zwymiotowała...... 😟
Hej, można pić czystą wodę :) tak mi pielęgniarka mówila. Wiadomo, nie jakieś ogromne ilości, ale normalnie bez problemu. Wiec w Twoim wypadku bym się nie przejmowała.
 
No tylko, że to jest niezgodne z zasadami poprawnej krzywej.
Mój "mąż" pije wodę by zbić cukier - jest cukrzykiem typu 1 od dziecka

Przechwytywanie.JPG


Akurat przepłukanie łykiem to nie sądzę, aby miało wpływ - ale picie kubka wody przez całe 2h jest błędem
 
reklama
Nie zauważyłam odchyleń w wynikach :) jak ma wyjść kiepsko to wyjdzie. 300ml glukozy w ciągu 5 minut i niecałe 200ml bo takie mamy kubki po łyku przez 2 h to nie zbrodnia.
 
Do góry