reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Książki, które warto przeczytać ...

Carolla też bardzo lubię :tak: :tak: :tak: Milka nie da się ukryć, że mamy podobny gust co do książek!!!!
 
reklama
Hej dziewczyny ! ja polecam jeszcze Woloszanskiego- powiesci, sa super, troche prawdy i troche fikcji, bardzo szybko sie czyta i co najwazniejsze, wciaga.
 
Cześć dziewczyny. Zakupiłam dziś nową książkę Paulo Coelho "Czarownica z Portobello" i już mnie wciągnęła...... Pewnie będę ją dziś męczyła do upadłego, a jutro oczy na zapałki ;-) Autentycznie ten gość mnie zaczarował :tak: Super :tak: Polecam :tak:
 
Odswiezyc watek troszke trzeba a ze czas na lezakowe czytanie to i ja polece cos na lezaczek latwe mile przyjemnie i z humorem Monika Szawaja " Jestem nudziara"
 
A ja polecam kryminały Chmielewskiej.
Właśnie czytam najnowszy - "Zapalniczka". Nie jest to już to samo co "dawna" Chmielewska, ale czyta się szybko, akcja wciąga i można się pośmiać :tak:
 
Jakos mi sie wydawalo ze ktos tu polecal "Halo Wikta " Katarzyny Pisarzewskiej ja wlasnie skonczylam pelna humoru i szukam czegos jeszcze tej autorki
 
Milka....bardzo fajna ksiazka tez czytalam, jest hyba druga czesc ale tytulu nie pamietam

eaSY...tez czytam ZAPALNICZKE ... niestety za wiele czasu nie mam...ale od jutra bede jezdzic autobusem do pracy i z ... to bede nadrabiac lekture
 
hogata, ja też głównie w tramwajach czytam ;-)

komunikacja miejska góra....

a ja kocham chmielwska i ta stara i tą nową, chociaz w sumie teraz jet starsza (ta nowa) niz kiedys (ta stara), znaczy sie wiekowo :-)

a masz jakas ulubiona?.....ja chyba Lesia najbardziej lubie....ale trudno powiedziec....bo w sumie wszystko co napisala lubie czytać....

sorki....popijam sobie piweńko z Aguśia....wybaczcie...chociaz dopiero zaczynam.....:cool2::-D:laugh2::happy::-)
 
reklama
hogata, ja nie mam ulubionej w sumie. Chętnie wróciłabym do Autobiografii, bo lubię jak ludzie mają dystans do siebie i otoczenia ;-)
Cały czas męczę tę "Zapalniczkę" :crazy:
 
Do góry