reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

lolitka200 jak Ci już w 9dpt pokazała się 2 kreska to ciąża na pewno silna :) Nie martw się na zapas i uwierz w swoje dzieciaczki, no i były 3 dniowe to już w ogóle rzadko się zdarza, że tak szybko test wychwyci ;) Silne zarodeczki, trzeba być dobrej myśli naprawdę :) Pierwsze tgodnie najważniejsze, więc nie stresuj maluszków ;)
ANOWI32 wiele dobrego o nim słyszałam i znam dużo dziewczyn, które próbowały latami i dopiero u Niego się udało. Sama miałam się przenieść do Boćka gdyby się nie udało w Art., ale na szczęscie nie było takiej potrzeby ;) Trzymam kciuki za program.
 
reklama
Andzia, 2-3 strony wcześniej pisałam o badaniach genetycznych. Można je robić na NFZ, ale różnie się czeka na wizytę. Ja czekałam 3 tygodnie, winnym mieście można nawet 8 miesięcy. Najpierw musisz mieć skierowanie (ja je dostałam od lekarza rodzinnego). Prywatnie kosztuje ok. 350zł od osoby.
Wydrukuj sobie z tej strony

http://www.fundacjaam.pl/poradnia_genetyczna.html

informację dla pacjenta i lekarza. Mają obowiązek wystawić Ci skierowania (osobne dla Ciebie i męża), ale często kręcą nosem, dlatego warto mieć taki wydruk przy sobie i mieć asa w rękawie
wink2.gif

Jeśli wynik wyjdzie zły, to nie można w żaden sposób tego leczyć. Wtedy jest wskazanie do IVF z PGD (diagnostyka preimplantacyjna zarodka). Robi to Invicta i ja właśnie w sierpniu wybieram się tam z tego powodu
 
Lolitka gratuluję już po cichu:)I po swojemu...ja miałam drugą kreseczkę w 8dpt taką słabszą ale była:):)No i pozytywnie wszystko narazie.....:)
Nie było mnie tu dawno i nie bardzo wiem co u kogo:(ponadrabiam powoli....
Ciężarówkom gratuluję.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
bzzzz :(

Lulin gratuluję po cichutku :)

danii ja miałam w 1 dniu stymulacji, w 8 dniu stymulacji, ok. 30 minut przed transferem i odrazu po transferze. Razem 4, w tym 2 w dniu transferu. Kiedy zaczynasz zastrzyki?
Ja coraz barziej boję się poniedziałku. Zastanawiałam się nawet czy dziś na betę nie lecieć aby się upewnić, ze jest ok.

Dziękuję za info, zapytam jeszcze w Invimedzie czy też mają, chociaż wątpię, a 30 minut przed transferem i 30 minut po było by cięzko, nie przedostanę się z Gdańska do Gdyni w 30 minut.
Zastrzyki wyciszające zaczynam 7 sierpnia i już wiem, że na początek Gonapeptyl.
Nie bój się poniedziałku, Ty już tyle przeszłaś, że musi być teraz dobrze, trzymam mocno kciuki. Pomyśl, że w poniedziałek się dowiesz ile tam serduszek bije :)
 
lolitka - dokładnie tyle czekałaś na dwie kreski i sie doczekałaś to i na betke poczekaj jeszcze kilka dni na pewno będzie wysoka :D
 
Robiłam wczoraj (11 dpt) bete i wyszło 145. I teraz martwi mnie mały przyrost w stosunku do tej sprzed 2 dni (89). W klinice mówią, że jest dobrze, przyrost jest prawidłowy i że mam zrobić powtórkę w czwartek żeby umówić termin USG. A mnie zżera niepokój, że tak przyhamowało kiedy właśnie powinno się rozkręcać.

Dziewczyny co sądzicie o takim przyroście, szczególnie w stosunku do poprzednich wyników?
 
reklama
Do góry