reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kto po in vitro?

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Yanka, 22 Maj 2009.

1. kwiat_lotosu

kwiat_lotosu New Member

lolitka200 jak Ci już w 9dpt pokazała się 2 kreska to ciąża na pewno silna :) Nie martw się na zapas i uwierz w swoje dzieciaczki, no i były 3 dniowe to już w ogóle rzadko się zdarza, że tak szybko test wychwyci ;) Silne zarodeczki, trzeba być dobrej myśli naprawdę :) Pierwsze tgodnie najważniejsze, więc nie stresuj maluszków ;)
    ANOWI32 wiele dobrego o nim słyszałam i znam dużo dziewczyn, które próbowały latami i dopiero u Niego się udało. Sama miałam się przenieść do Boćka gdyby się nie udało w Art., ale na szczęscie nie było takiej potrzeby ;) Trzymam kciuki za program.

2. Balbi_nka

Balbi_nka New Member

Andzia, 2-3 strony wcześniej pisałam o badaniach genetycznych. Można je robić na NFZ, ale różnie się czeka na wizytę. Ja czekałam 3 tygodnie, winnym mieście można nawet 8 miesięcy. Najpierw musisz mieć skierowanie (ja je dostałam od lekarza rodzinnego). Prywatnie kosztuje ok. 350zł od osoby.
    Wydrukuj sobie z tej strony

http://www.fundacjaam.pl/poradnia_genetyczna.html

informację dla pacjenta i lekarza. Mają obowiązek wystawić Ci skierowania (osobne dla Ciebie i męża), ale często kręcą nosem, dlatego warto mieć taki wydruk przy sobie i mieć asa w rękawie [​IMG]
    Jeśli wynik wyjdzie zły, to nie można w żaden sposób tego leczyć. Wtedy jest wskazanie do IVF z PGD (diagnostyka preimplantacyjna zarodka). Robi to Invicta i ja właśnie w sierpniu wybieram się tam z tego powodu

3. reklama
  4. lolitka200

lolitka200 Wiem tyle,ze nic nie wiem

do dziewczyn ktore braly clexane profilaktycznie

kiedy lekarz wam kazal odstawic ta clexane i acard?

5. lopop

lopop Szczęśliwa mamusia

kochana gratulacje
    ogromnie się cieszę :) i życzę ciąży mnogiej:):)
    &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
    &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za piękną betkę:)

6. szarlotka80

szarlotka80 New Member

Lolitka gratuluję już po cichu:)I po swojemu...ja miałam drugą kreseczkę w 8dpt taką słabszą ale była:):)No i pozytywnie wszystko narazie.....:)
    Nie było mnie tu dawno i nie bardzo wiem co u kogo:(ponadrabiam powoli....
    Ciężarówkom gratuluję.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7. danii

danii New Member

Dziękuję za info, zapytam jeszcze w Invimedzie czy też mają, chociaż wątpię, a 30 minut przed transferem i 30 minut po było by cięzko, nie przedostanę się z Gdańska do Gdyni w 30 minut.
    Zastrzyki wyciszające zaczynam 7 sierpnia i już wiem, że na początek Gonapeptyl.
    Nie bój się poniedziałku, Ty już tyle przeszłaś, że musi być teraz dobrze, trzymam mocno kciuki. Pomyśl, że w poniedziałek się dowiesz ile tam serduszek bije :)

8. danii

danii New Member

Lolitka moje kciuki również zaciśnięte :)

A czy któraś podchodzi do IVF w sierpniu? Przydałaby mi się jakaś towarzyszka.

9. marcikuk

marcikuk New Member

lolitka - dokładnie tyle czekałaś na dwie kreski i sie doczekałaś to i na betke poczekaj jeszcze kilka dni na pewno będzie wysoka :D

10. reklama
  11. lulin

lulin New Member

Robiłam wczoraj (11 dpt) bete i wyszło 145. I teraz martwi mnie mały przyrost w stosunku do tej sprzed 2 dni (89). W klinice mówią, że jest dobrze, przyrost jest prawidłowy i że mam zrobić powtórkę w czwartek żeby umówić termin USG. A mnie zżera niepokój, że tak przyhamowało kiedy właśnie powinno się rozkręcać.

Dziewczyny co sądzicie o takim przyroście, szczególnie w stosunku do poprzednich wyników?

12. martyna222

martyna222 udało się ! :)

Kurde wracam z wyjazdu i to takie wiadomości
    LOLITKO GRATULUJĘ BETA TO PEWNIE FORMALNOŚĆ :)
    w końcu ci się udało :) cieszę się razem z tobą

Poleć forum