reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
dziewczyny mam pytanko czy jest możliwość by zarodek 2 dniowy zagnieżdżane się w 5 dniu po podaniu ? ile się utrzymuje się hcg we krwi po zastrzyku ?
Oczywiscie ze jest mozliwe,hcg po zastrzyku wychodzi do 12 dni po podaniu.Ja tak mialam,wychodzilo na sikancu.W 12 dniu byla jeszcze blad 2 kreska.
 
Najki, ja dobrze. Przyklejona do kanapy jestem. Nie krwawie i nie plamie praktycznie. Brzuch czasem lekko cmi. Mam nadzieję, ze krwiak się wchłania. Beta z wczoraj wyzsza niż niż czwartek, więc jestem dobrej myśli. Zresztą, co mi pozostaje? :)

A jak Ty się nasz? Jak Twój bliski?
 
reklama
Będę Wam teraz zawracać głowę, ale mąż nie chce ze mną gadać, bo mówi że jestem nienormalna. Czy może być tak że test wychodzi dodatni a potem beta kiepska ?
 
Do góry