reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Natula,dobre w tym wszystkim jest to ze byla Beta,w weekend musiala byc o wiele wyzsza bo byla blada krecha.Czyli zarobek sie zaimplantowal,to dobrze wrozy na przyszlosc,wiem.ze to zadne pocieszenie ale mala iskierka nadzieji na drugi raz:)
 
Dziewczyny kusi mnie zrobic jutro test, mialam podane 2 zarodki 2 dniowe, dzis 7dpt. Jest to dobry pomysl czy odpuscic jeszcze ?
Doskonale Cię rozumiem bo ja dzisiaj 5dpt i co zrobiłam. Otóż nasiusiałam z lotu ptaka na test paskowy z czułością 10 HCG i pojechałam w teren. Kurka i nie wiem bo niby widzę cień cienia ale to przecież za wcześnie. Zastrzyku nie miałam, przed crio się nie przytulałam więc zgłupiałam. Miałam go zrobić 10dot na walentynki tak sobie zakładałam ale, że mam zapas testów to głupia zrobiłam i mam problem ;-) ;) W czwartek robię prg i chyba betę też sobie walnę
 
reklama
In vitro to niestety strasznie wyboista droga,ja juz 5 razy dostalam po glowie i przestalam sie spinac i wmawiac sobie,ze tym razem MUSI sie udac.Bedzie cudnie jak się uda,niestety kiedy to nastąpi...tego nikt nie wie.Raz Beta zaskoczyla,zaskoczy i 2 raz.Trzymaj sie mocno i nie puszczaj:):)
 
Do góry