reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Doskonale Cię rozumiem bo ja dzisiaj 5dpt i co zrobiłam. Otóż nasiusiałam z lotu ptaka na test paskowy z czułością 10 HCG i pojechałam w teren. Kurka i nie wiem bo niby widzę cień cienia ale to przecież za wcześnie. Zastrzyku nie miałam, przed crio się nie przytulałam więc zgłupiałam. Miałam go zrobić 10dot na walentynki tak sobie zakładałam ale, że mam zapas testów to głupia zrobiłam i mam problem ;-) ;) W czwartek robię prg i chyba betę też sobie walnę
Bety kochana widzę że ty taka nieciwrpliwa jak ja :biggrin2::biggrin2: ja pewnie bym jeszcze raz dziś nasiusiala; )
 
reklama
Doskonale Cię rozumiem bo ja dzisiaj 5dpt i co zrobiłam. Otóż nasiusiałam z lotu ptaka na test paskowy z czułością 10 HCG i pojechałam w teren. Kurka i nie wiem bo niby widzę cień cienia ale to przecież za wcześnie. Zastrzyku nie miałam, przed crio się nie przytulałam więc zgłupiałam. Miałam go zrobić 10dot na walentynki tak sobie zakładałam ale, że mam zapas testów to głupia zrobiłam i mam problem ;-) ;) W czwartek robię prg i chyba betę też sobie walnę
hehe to mnie przebiłaś, ja do 7 doby wytrzymałam :)
wrzuć zdjęcie, ocenimy cień cienia :)
 
Hej,Madzionga,Ja też leczę się w Parens w Krakowie u Janeczki .Teraz czekam na Jego rezultaty (wyniki),oby sprawiły że będzie cud,buziaki dla Ciebie
A Jakie masz odczucia ? Mój mąż się śmiał, że dużo zależy od humoru Pana doktora :D jak on miał dobry nastrój, to ja też :) trzymam kciuki żeby wyniki były super. Kiedy betujesz ? Ja jutro kolejne badanie. Strasznie się denerwuje.
 
reklama
martka ty to jesteś model estradiol 1000 a 28 komórek:happy:, się pomylili w labie przez duże P. Ja brałam Torecan w tabletkach pomaga:-) tylko receptę potrzeba..
3mam kciuki za zarodeczki a co tam niech będzie kleska urodzaju;-pwychowa się nie:-p
 
Do góry