reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moniusia mam nadzieję, że to szczęście już mnie nie opuści bo zawsze miałam pod górkę i na wszystko musiałam sobie ciężko zapracować
 
reklama
A Jakie masz odczucia ? Mój mąż się śmiał, że dużo zależy od humoru Pana doktora :D jak on miał dobry nastrój, to ja też :) trzymam kciuki żeby wyniki były super. Kiedy betujesz ? Ja jutro kolejne badanie. Strasznie się denerwuje.
Hej Madzionga Ja już tam długo się leczę ogólnie jest OK tylko wyników nie ma ale jak się uda to dla mnie jest super lekarz jak lekarz może być ,w sumie jak ma się tyle ludzi to ciężko się skoncentrować na jednej osobie,ja testuję w przyszły wtorek Dzisiaj jest trzeci dzień po transferze pięciodniowych zarodków dziś boli mnie brzuch mam nadzieję że to jest normalne a ty też U Janeczki się leczysz? Pozdrawiam☺☺☺☺☺☺
 
Gratuluje ładnych wyników :) trzymam kciuki za was wszystkie !
Dziś M dzwonił do kliniki zapytać o nasze zarodki, mamy jeszcze 2 blastocysty. Czyli 3 się nie rozwineły :/, ale i tak jest dobrze.
Mam pytanie o przygotowania do crio, doktorek wspomniał o Estrofermie ( nie wiem czy dobrze pamiętam nazwę) i moje pytanie od którego dnia cylku go się bierze ? bo nie wiem kiedy dzwonić o receptę. dziś skończył mi się @, ten cykl odpuszczamy, ale w następnym chcemy znów zawalczyć. :)
Czytam wasze wpisy na bieżąco i trochę to smutne, że jest nas tak dużo, tyle par musi walczyć o cud...
 
Natula, estrofem od 2dc. Masz piekne blastki i o co walaczyc! Trzymam kciuki i wierze, ze Twoje szczescie juz do Ciebie idzie malymi kroczkami...
 
reklama
Do góry