reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane dziewczyny dziękuje za kciuki i wsparcie - z taką obstawą musi byc dobrze!!
Moje maleństwo ma sie dobrze, fika sobie w brzuszku i macha łapkami :-) pomachało do mamusi! Ma wszystkie części ciałka na miejscu i serduszko bije! Ulga nie do opisania i łzy szczęścia.

Kachna gratuluje bliźniaków i jeszcze parka! Cud marzenie!

Marta piękna Beta. Zobaczysz jak przyrasta ale juz sie ciesz :-)
Aniolkowa. Cudownie !!!!!! :)
 
Hess-masz jakies sposoby na czerwona malpe ,zeby przylazla??? Nie wiem co jest grane,nigdy sie tak nie opozniala.czy ona do cholery nie wie ,ze za 2 tyg.mam wizyte??? wrrr,jak ja tego nie nawidze:angry:ma przylezc to nie przylazi.
 
annemarie - na mnie działała tylko luteina lub duphaston. Ostatnimi czasy luteina - ta podjęzykowa - 2x 100mg przez ok 4-5 dni, potem odstawić i @ była po ok 2-3 dniach. Jak z góry chciałam mieć uregulowany okres, to lekarz kazał brać od 16dc przez 10 dni też 2x100mg. Czasem @ przychodziła w trakcie jeszcze brania Luteiny.
 
aniołkowa.mama - też się cieszę, że u Ciebie i Fasolki wszystko dobrze. Kiedy masz prenatalne? Ja już się ich nie mogę doczekać. Normalnie 4 tyg. bez usg to męczarnia :D
 
reklama
Do góry