reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Madzionga gratulacje!!!!! :))))) super, piękna beta! Gdybym ja, czekając na bete - wiedziała o droższej opcji na cito, to zapłaciłabym każde pieniądze :oo2::zawstydzona/y:
Marluna jak pisała ann - u jednych leki blokują - ja dostawałam @ dopiero po odstawieniu leków, chociaż już dużo wcześniej wiedziałam, że się nie udało, a u innych @ się przebija i przyłazi jeszcze przed wynikiem bety...
Trzymaj się mocno. Dużo siłek i pozytywnego nastawienia życzę :)
marta dziś czekamy również na Twoją betę, si?

Hessiaku czekamy na wieści po wizycie kochana!!! :)))))))))))))))
Anika a u Ciebie jutro oglądamy pęcherzyk? serduszko? Na co jest nadzieja, hm? :)
 
dobra, skończyłam się cieszyc, zaczynam zastanawiac... czy któraś z was ma moze jakas tabelke jak powinna przyrastac beta?
 
annemarie, inka
tak to jest z tą małpą ! jak czekasz to nie ma ! a potem wpada nieproszona :hmm: ja też mam długie cykle, a po transferze wpadła po 26 dc.

madzionga superrr beta :) :biggrin2:
 
annemarie, inka
tak to jest z tą małpą ! jak czekasz to nie ma ! a potem wpada nieproszona :hmm: ja też mam długie cykle, a po transferze wpadła po 26 dc.

madzionga superrr beta :) :biggrin2:
Właśnie dziewczynyyy mi się też franca konkretnie spóźniła. Zazwyczaj mam co 28-29 dni...teraz przyszła po 38.
Złośliwa łajza
 
Hess kciuki za wizytę

Anika podoba mi sie ten plan!!! sedrucho bedzie biło jak dzwon!!!! Dobrze że sie dobrze czujesz, bo krwiak juz jest juz wystarczającym stresem to przynamniej samopoczucie ci dopisuje :-)

Madzionga tez myśle żebyś juz nic nie analizowała, Beta jest tak wysoka, że bliźniaki sie zagnieździły mięciutko i sobie rosną. Teraz bedzie dobrze, ty sobie odpoczywaj a im daj sie rozwijać bez stresu :-)

Marluna przykro mi, ale nie poddawaj sie. Wypłacz żal i złość a potem wracaj do walki. Czasem trzeba dłużej, ale tak jak pisze annemarie wszystkim sie kiedyś uda.
 
reklama
Do góry