reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Madzionga gratuluje pieknej bety, ale Ci fajnie.To twoj pierwszy transfer?
U mnie koniec nadzieji, wczoraj w pracy zaczelam plamic
(piaty dzien po transferze pieciodniowej blasticyty), dzis krwawie jak na @, nawet bety poniedzialkowej nie doczekalam
Kurcze wiem ze to moj pierwszy transfer, ale czuje sie podlamana, mam ochote zakopac sie pod kolderke i tylko plakac a tu do pracy trzeba isc.
Dziewczyny czy podczas brania pogesterinu ja bralam utrgestan 200 3xdziennie moze pojawic sie @?Ja bylam swiecie przekonana ze do bety chiciaz bede zyc nadzieja bo przeciez progesteron powstrzymuje malpe, czy sie jednak mylilam?
Kurde jaka szkoda Mam nadzieję że to jednak nie jest okres ,cuda się zdażają, jest jeszcze nadzieja ? że to nie ta franca??Głowa do góry miałyśmy razem testować Bo ja mam na wtorek termin Bety
 
Marluna U mnie przy nieudanych transferach zawsze dostawalam okres pomimo prxyjmowanego progesteronu czyli to możliwe
 
dzwoniłam do kliniki, z 19 ładnie dzielących się zapłodnionych komórek, do stadium blastocysty dotrwały... 2 :confused:
zamrożone obie klasy AB
 
Kochana to i tak ładnie. Ważne, że są! I to dwie! Blastki to moje marzenie. Będzie super :)

wiem, że będzie dobrze, nadal jestem bardzo pozytywnie nastawiona, tylko to takie chwilowe zdziwienie, zmartwienie, myslałam, że naprawdę będzie więcej. Chciałabym znać przyczynę tego, że prawie wszystko obumiera :baffled:
 
reklama
Do góry