reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

palu- juz w domku, punkcja nie byla tak straszana, pobrali 4 komurki, to chyba troche malo ... :(, ale plemniczki mojego maza sa super, teraz musze czekac do poniedzialku czy sie zaplodnia....
 
reklama
sakmi - brak slow, a co bys powiedziala ze jedna z naszych lokatorek usunela ciaze 3 RAZY i jeszcze sie z tym obnosi i chwali, patrzec na nia nie moge, a my sie tak staramy i meczymy i gdzie tu sprawiedliwosc???
 
ala_36- trzymamy kciuki:) zeby wszytskie sie pieknie zaplodnily :) ej w twojje klinice mroza ponizej 3 zarodkow?
 
joweg - tak juz od 1 mozna zamrozic i my oczywiscie to zrobimy. W poniedzialek podac mi 2, i nawet jak jeden zostanie to na zimowisko :)
 
ala_36- u mnie ponizej 3 nie mroza bo niby sie nie oplaca :/ nic juz nie kumam na kazdym kroku robia nas w jajko :/ dla mnie jest sens zamrozic nawet jeden zarodek.... a oni tlumacza ze jeden zawsze moze zle sie rozmrozic a dwa zeby byly na transfer :/ to trzymamy kciuki kochana :)
 
joweg - ogulnie ta klinika uwazana jest za jedna z najlepszych w europie, widze ze pelno tam holendrow, anglikow, francuzow, sama mam kolezanke ktrora robila tam IVF i za pierwszym razem z jednego zarodeczna ma pieknego 7-miesiecznego synka :), naprawde sa bardzo mili, wszystko dokladnie tlumacza.

Mam jeszcze pytanie juz dzis dostalam zel na podtrzymanie " Crinone* 8% " dopochwowy, mialyscie tez jeszcze przed tranzwerem cos przyjmowsc?
 
ala_36- ja tylko czopek bralam przed transferem o 6:00 rano i potem dopieor po trnaferze utrogest ..... ja chche juz moja @ !!!!!!!!! wkurza mnie jak sie tak spoznia :/
 
jowek- powiedzieli mi ze to juz jest zelik na podtrzymanie ciazy ... cholera wie, sprawdze w necie, a krwawilas po punkcji? Bo ja troche krwawie
 
reklama
ala_36- ja krwawilam tylko po histeroskopii ale po punkcji nic a nic tylko jajniki mnie bolaly troche :)
 
Do góry