reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

gotadora :-) GRATULACJE! podwójne!!!nie mogło być lepiej!
sylwia przykro mi, wiem co przechodzisz....Miałaś AH, embryoglue, jakieś inne "wspomagacze"?
Też staram sie o tym tak myśleć,że skoro był chory, to lepiej,ze tak wcześnie się to skończyło, zanim się przyzwyczaiłam na dobre:(no i sama implantacja też chyba dobrze rokuje.Strasznie to wszystko smutne:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sylwia .... tak mi przykro

dziękuje Ci za miłe słowa, nie zapomnij,że ja miałam zarodki przebadane, więc miałam większą szansę na powodzenie ... wiem,że teraz nie ma słow, które mogłyby ukoić Twój ból, ale tak jak dr mówi - dobrze jest znaleźć nawet i w tak trudnej sytuacji te dobre strony , następnym razem napewno się uda!
 
Martka nie miałam żadnych wspomagaczy, otoczki były cienkie także nie było sensu nacinać.

Gotadora - wiem że to co mówiła dr ma sens i jest prawdą, jednak dla mnie jeszcze za wcześnie na przyjęcie tego do świadomości. Muszę przez kilka dni ochłonąć, potem przyjdzie siła i wola walki.
 
Kinga_1 nie chcę Ci robić nadziei ale uważam że nie powinnaś się jeszcze poddawać, złe są nerwy, ja dzisiaj rozmawiałam ze swoim lekarzem kiedy najwcześniej zrobić hcg i powiedział że dopiero 12dpt. Także spokojnie.
Dziewczyny a jak wam lekarze polecają? W 8dpt robicie same bete czy to zalecenie lekarza?
 
Sylwia, tak mi przykro. Wierzę, że już niedługo podniesiesz się do kolejnej walki. Oby to było jak najszybciej.

stylowi_pl_plakaty-i-obrazy_4673821.jpg
 
reklama
Do góry