reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wielkie dzięki Lolitko:)Z całych sił wierzę że w końcu nadejdzie:)))
A co do młodzitkie , w moim odczuciu oznacza to wszystkie młode duchem i pełne wiary w to że w końcu się uda:)))Buziaki
 
Aga27 odpisuję na tym wątku...tak to nasze 1 ICSI miałam już 3 insemincje niestety nieudane...
Mielismy transfer 2 zarodków...blastocyst ( hodowla do 5 doby) no i się udało!
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
 
Mloda

Scigam Cie z pytaniem no....a Ty mnie nie odpowiadasz :)
To wy w koncu mielista ICSI? Ja caly czas myslala ze IVF.... ?

Aga - lubie Twoja definicje, bo czyni mnie mlodziutka:)
 
Lolitko dr po obejrzeniu wszystkich wyników...tzn. za każdym razem po IUI były sprawdzane...od razu zdecydowała że ICSI...przede wszystkim przez 7 % prawidłowych czyli morfologia
 
Witam Dziewczynki długo mnie nie było na tym wątku, ciagle coś sie działo. Niestety inseminacja się nie udała:-(był mega dół złość wściekłość itp....
Jutro mamy transfer zarodeczków, mam nadzieje że teraz to już się uda, choć nadzieja miesza się z lękiem , taki mam humor do bani...:-(
Pozdrówka kochane

Witam Cie Aga :-D Dziekuje za kciuki, bardzo sie przydadza. Tak to nasze pierwsze IVF wiec nie nastawiam sie za bardzo na sukces. Stymulacje zaczelam 2 dni wczesniej niz planowano, bo podobno dobrze sie "wyciszylam". Trzymam kciuki za Twoja inseminacje - koniecznie sie odezwij i daj znac jak poszlo.
Buziak
Hejka Kaprycha napisz jak tam u was po IVF?Czekam na wieści dobre najlepiej:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry