reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kupie,sprzedam,oddam itp

reklama
Hej
Dziewczyny mam do oddania gratis :
1.KONIKA BUJANEGO
2.KRZESELKO DO KARMIENIA

Oddam za darmo,sama je zreszta od kogos dostalam i sa nam juz niepotrzebne.Przedmioty ze znakami uzywalnosci,nie nowe ale jesli ktos chce skorzystac i ktorejs sie przydadza to prosze.

Krzeselko mozna rozlozyc do funkcji stoliczka.
 

Załączniki

  • 006.jpg
    006.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 152
  • 007.jpg
    007.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 147
  • 009.jpg
    009.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 152
  • 008.jpg
    008.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 194
Hej Laski , mam do sprzedania troche ciuszkow, leza, i miejsce zajmuja po kartonach , solar, monari , tatuum , jackpot , esprit , spodnie, bluzki, spodnice , sweterki , jak ktoraj zainteresowana to zapraszam na kawke :)
 
dziewczyny, moze ktoras by potrzebowala lub prosze, popytajcie znajomych! zle kupilam bilety na swieta (roztrzepana jestem!):no:
i teraz mam jeden do odsprzedania:
SPRZEDAM BILET NA POCIAG NA SWIETA BOZEGO NARODZENIA!!!!
Bilet na pociag relacji Wieden – Katowice – Warszawa i z powrotem
Wyjazd z Wiednia: 22.12.2012 o godz. 7.42 – cena biletu EUR 69,-
Powrot z Warszawy 5.01.1013 o godz. 6.05 – cena biletu EUR 39,-
Bilety do kupienia razem lub osobno!!!
Kontakt pod numerem 0676/8929 64 42
 
SPRZEDAM!

Nowe ergonomiczne nosidelko firmy Cybex model first.GO w kolorze sugar brown. Szesc pozycji noszenia. Specjalna wkladka umozliwia noszenie dziecka od urodzenia.
Oryginalne pudelko i instrukcja uzytkowania.
Cena 50€.
Zainteresowanych prosze o pw.

Baby Carrier - CYBEX first.GO
 
Chętnie przyjmę lub niedrogo kupię ciuszki chłopięce od rozmiaru 74 wzwyż. Jeśli ktoś ma zbędne, niedrogie to proszę info na PW.
 
Hej dziewczyny , mam pelno ubranek do sprzedania dla niuni od 0 do 12 miesiecy, i takie letnie co urodzi sie w maju czerwcu, i dla takiego co zima przyjdzie na swiat ;) w razie
zainteresowania pisac na priva, pozdrawiam, Karolina

sprzedam tez wozek mima xari , dark grey, white stone .
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 155
Ostatnia edycja:
reklama
Witam

Poszukuję mieszkania w Wiedniu, może być 1 pokojowe, miete do 530 euro, jakby któraś z Was coś słyszała to będę wdzięczna za info na priv

dzięki
 
Ostatnia edycja:
Do góry