reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kupie,sprzedam,oddam itp

Hej dziewczyny, mam do sprzedania pelno pieluch wielorazowych, roznych firm, otulacze, formowanki i kieszonki, kilka tylko rozpakowanych w celu obejrzenia, 3 byly testowane przez jeden dzien, a reszta zupelnie nowa, do tego wklady babmusowe i bawelniane , 3 wartwowe, ogolnie komplet na caly okres pieluchowania , i tak zeby nie trzebabylo ich prac codziennie , tylko co 3 dzien!
 
reklama
I dyiewczyny jak któraś coś potrzebuje dla maleństwa to wszystko mam do sprzedania, bardzo duzo mi sie tego uzbierało :)) ciuszki, jakies zabawki,nianie elek,nawilzacz,podgrzewacz itp.
 
Dziewczyny ,ktore byly w ciazy macie moze takini dla ciezarnych na zbyciu??Szukam czegos i chetnie odkupie jak ktoras ma mysle ,ze 40 bylaby oki.
 
reklama
reklama
Do góry