reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupki-temat rzeka

Nie martw się, kupa sama drogę znajdzie :). Jeśli maleństwo jest pogodne, nie płacze, gazy są i miękki brzuszek, to jest wszystko ok. Moja Zosia nie robi kupy nawet do 5 dni. Nic przez ten czas sie nie dzieje złego.Lekarz wyjaśnił mi że dobrze przyswaja pokarm. Pamiętam, że początkowo ten problem spędzał mi sen z powiek, a teraz nie biorę do głowy. Podawaj małemu dużo wody do picia bądź rumianek. Jest tez taka herbatka instant hipp anyż, rumianek i koperek.
 
reklama
Mój synek czasem nie robi kupy dwa dni i robi dopiero na trzeci a bywa ze robi codziennie jedną...jak dziecko wesołe i nie ma niepokojacych objawów to jest ok nie ma co sie zamarwiać:tak:
 
nie masz sie co martwic. moja mala tez nie robila kupy po 3 dni. pytalam sie 2 roznych lekarzy i powiedzieli ze u nimowlakow to normalne, moze sie zdarzyc, ze dziecko nie robi nawet 10 dni i jak nie placze to wszystko w porzadku
 
mój mały tez nie robi już 3 dzień dzisiaj dam mu koperek może mu pomoże ale wiem ze to nic złego także sie nie martwię
 
ostatnio długo czekałam na kupę, nic nie dało wywoływanie jej czopkami, jabłuszkiem, soczkiem :no: Brzuszek był miękki, Wiktor zadowolony więc czekałam i po 8 dniach zrobił :tak: potem 4 dni przerwy, potem 3 a teraz znowu 3 dni bez, ale już sie nie stresuję. Wieczorem podaję mu 120ml naparu z rumianku, aby gazy odeszły - tak radził dr
pozdr
 
Przyjdzie czas na kupę. Mój Oliwier czasami zrobi jedną kupę porządnej wielkości a czasami potrafi zrobić trzy mniejszej wielkości. Zdażyło mi sie kilka razy że synek nie robił kupy nawet cztery dni. Nawet sie zastanawiałam czy nie udać sie do pediatry ale dziecko było wesołe, pogodne, nie płakało. Mierzyłam tylko mu temperaturę czy czasami nie ma stanu podgorączkowemu co może wpływać na wstrzymanie kupy. Wsztstko było ok. Przyszedł czas to kupę zrobił.
 
cześć dziewczyny mam dwumiesięcznego syna dostaje antybiotyk i wystąpiła u niego biegunka daje mu smekte i niewiem kiedy mu pomoże dodam że je i pije proszę o radę
 
No ja jakoś nie jestem przekonana, że kupa co 8 dni to norma. Jak moja mała nie moze zrobić to ratuję ją suszonymi śliweczkami Gerbera. Ale ona jak nie zrobi 2 dni to już się pręży i marudzi
 
reklama
narazie jest na piersi i tylko to jabłuszko w słoiczku dajemy od 2 tygodni :) kupa wyskoczyła na drugi dzień he ehe ale panikara jestem :) dzięki za odpwoiedzi
 
Do góry