reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kwas foliowy i witaminy w ciąży. Co i ile ?

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez mala78963, 19 Lipiec 2006.

1. mala78963

mala78963 Guest

Czesc,

Jaki zestaw witaminek bierzecie? Mi lekarz polecił Prevital Forte, ale słyszałam, że dużo osób bierze Materne.

Pozdrawiam,
    Marta

2. kamamamusia

kamamamusia New Member

Ja biore Elevit Pronantal - z polecenia lekarza.
    Ale nie wiem , które witaminki są najlepsze...

3. reklama
  4. Nocka

Nocka Sierpniowa mama'06 Mamusia Oliwki

a moj lekarz nie dal mi zadnych...:/ mam brac tylko zelazo i kwas foliowy...jestem bardzo zdziwiona ze nic mi nie dal...:/

5. agness_s

agness_s New Member

ja brałam feminatal i kwas foliowy, a pod koniec ciąży żelazo

6. mrowa1

mrowa1 what's up!!!

Ja w ciązy zażywałam materne kwas foliowy a pod koniec żelazo :)

7. aninaaa

aninaaa Październikowa Mama'06 Entuzjast(k)a

ja kwas foliowy brałam,ale tylko przez pierwsze trzy miesiące.po tych trzech miesiącach moja pani dr kazała mi odstawić.a od samego początku biore FALVIT.

8. sallomea

sallomea New Member

ja biorę prenatal (są 2 wersje - complex i jakiś z ekstra dodatkami ale droższy), bardzo dobrze się po nich czuję (miałam takie 4 dni, kiedy ich nie brałam miesiąc temu i muszę powiedzieć, że czułam się gorzej).
    oraz kwas foliowy "folik"

9. dzikuska

dzikuska Wrześniowe mamy'06

Prenatal wystarczy zazywam od 4 m-c ciazy :D

10. reklama
  11. jaszczurka

jaszczurka New Member

Ja brałam materne i do trzeciego miesiaca kwas foliowy
    Pozdrawiam Anka skakanka

12. gaga

gaga uzależniona

he ja zażywałam prenatal, bo po maternie żygoliłam, kwas foliowy do 3 miesiąca ciąży i pod koniec żelazo :)

Poleć forum