reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
Pscółka: w dzień to jadła zaraz po obudzeniu, czasem koło 11 po deserku owocowym i koło 18 po podwieczorku. W nocy co 2-3 godziny jadła.
 
hej dziewczyny...
dawno tu nie zaglądałam...chciałam Was zapytac czy wasze maluszki lubią pić mleko z butli?? bo mojej małej coś sie przestawiło i w ogóle nie chce:( kaszki i wszystko inne je oprócz mleka z butli:/nie wiem o co kaman
 
apaulinka - sprawdź czy ze smoczka nie leci za mocno... ja do czystego mleka daję jej smoczek slow a medium tylko do melka z kaszką albo kleikiem bo inaczej za szybko jej leci i też nei chce pić...
 
apaulinka - niestety rzadko tam piszę, ale jak tylko mamnatchnienie to piszę. Teraz rzuciłam się na gotowanie i powrzucam tam kilkaprzepisów jak czas znajdę. Mój nie chce mleka, ale dlatego, że ma Pepti, moje zcyca pije z butli. Bardzo fajny jest smoczek 1 z aventa, leci bardzo wolno ijak daję nawet 60 ml to kilka minut mu zajmuje wypicie. W tym czasie sięuspakaja.

 
w ten weekend wydałam 160 zł i jestem zadowolona. w zesżłym tygodniu wydałam 200 i nie było mi dso śmiechu :/ Dzisiejszy dzień był super choć w galerii czy tam pasażu na zakupach. ale w 4-kę :-) Olek był bardzo dzielny...płakał tylko jak był głodny i jak zrobiłam 210 ml mleka otak żeby było na zapas to wciął cała o_O niecałe 3 h po obiadku i 2 godziny po 90 ml mleka po nim....normalnie masakra ile on je przez ostatnie dni. Odrabia zapewne chorobę :) na zdrowie Mu.

co do zakupów...w C&a zakupiałam dwie pary spodni po 45 zł :D ( piękna cena) i bluzeczkę za 40...i czapkę z daszkiem z polaru za 35. Tylko że w domu się okazało, że to dziecięcą o_O mąż ma ze mnie ubaw...
 
Jejku wawka gratuluję ja nie mam jakoś odwagi oderwać jej od piersi i to ja mam z tym głównie problem bo od razu myślę że bardzie tak jak piszesz. Mąż remontuje chodzi do pracy to mi nie pomoże. Ale bardzo optymistyczne jest to co napisałas
 
reklama
Do góry