reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2007 łączcie się

Witam kochane!

Ja również przyłączam się do życzeń dla naszego roczniaczka JIMKA!
U nas wesele za weselem, więc dwa weekendy z głowy. Teraz marzę o spokojnym weekendzie z rodzinką :tak:!
Jak zwykle pogoda ustabilizowała się na początek tygodnia - świecie cudne słoneczko a tu do pracy trzeba .... :eek:

Ściskam gorąco!
 
reklama
Witam my dziś prawie cały dzień na dworze, bo jakoś tam się czuje mniej senna. Bo dziś mi było strasznie ciężko się obudzić. Dostałam wiadomość po 14, że będę mieć 45 godzin ze studentami i stypendium doktoranckie na jeden semestr tak jak chciałam:tak: Jestem zadowolona:-) W Środę jadę załatwiać formalności a w sobotę na konferencję do Nałęczowa:-)
M-ktosiu wszystkiego najlepszego z okazji 1 urodzin dla Jimka mnóstwo buziaczków
:tak:
Lastrado fajnie, że byliście jak bedziesz mieć chwile to wklej jakieś zdjęcie a sa tam jeszcze takie śmieszne filiżanki ???:-)
 
dziekuje dziekuje:-)

,zrobilam jimkowi test na prosbe kolezanki...sama na smierc zapomnialam....test wyboru...

dostal stetoskop, kieliszek, pieniazka, ksiazke, dlugopis
wybral pieniazka...podniosl kieliszek (kol mowi-tylko zeby nie wrzucil do kieliszka!) nie wrzucil...odstawil...pieniazdek polozyl na ksiazke....a potem podszedl ponownie...wzial pieniazka i dlugopis

czyli co? bedzie naukowcem lub biznesmenem...znaczy dobrze:tak: a ksiazka to byl atlas swiata...wiec kto wie co z tego sie urodzi? :-D:cool2:

pozdrowka wszystkim
 
Witam
mam ogromną prośbę do wszystkich bb-mam, których dzieci uczęszczają do żłobka, lub przedszkola, a nie ukończyły jeszcze 3-go roku zycia.
Bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety-moich badań do pracy magisterskiej.
Pewnia niejedna z Was była w podobnej sytuacji, mam nadzieję, ze moja prośba spotka się ze zrozumieniem;-)
Z góry dziękuję za każdą wypełniona ankietę.

Pozdrawiam madzix

http://www.ankietka.pl/ankieta/31184...owa-matek.html

P.S. W razie pytań/wątpliwości proszę o wiadomość prywatną, z chęcia odpowiem na kazde pytanie.
 
reklama
Czesc dziewczyny :)
Nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie bo zniknelam na dlugo. Chcialabym do Was wrocic jesli mnie przyjmiecie wiec postanowilam sie wreszcie odezwac. Widze tu na forum ogromne zmiany i nie wiem jeszcze jak sie tu poruszac ale postaram sie.
No coz... Nie bylo mnie... nie wiem dlaczego... pewnie troche praca i zmeczenie materialu ale to dotyczy kazdej z Was wiec zadna to wymowka. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Ale chce napisac ze mi Was brakuje. Wiem ze dostepu na zamkniety nie mam ale to nie wazne. Chce byc z Wami znow jesli pozwolicie.
Pozdrawiam :)
 
Do góry