reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

laktacja? kiedy pojawia sie mleko w ciazy?

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez della.bea, 26 Maj 2008.

1. della.bea

della.bea New Member

Hej Dziewczyny!

Mam pytanie odnosnie wydzieliny z piersi w czasie ciazy.U mnie
    pojawila sie najpierw na poczatku ciazy(ok 7 tyg) i to tylko z
    prawej piersi,zdarzylo sie to moze z 4 razy-rano mialam w tym
    miejscu plame na koszuli.Lekarka zbadala piersi i niby wszystko bylo
    ok.Potem to przeszlo.Teraz jestem w 16 tygodniu i od paru dni znowu
    obserwuje takie jasnozolte plamki(sa tym razem naprawde drobne)na
    bieliznie.Z tego co widze,wyciek jest teraz z obydwu piersi,choc z
    tej prawej jakby wiecej mimo wszystko.Moje pytanie brzmi,czy ktoras
    z Was miala cos takiego na takim etapie ciazy,czy to normalne i czy
    moze byc wyciek tylko z jednej piersi? Przepraszam za zawily
    post,ale troche mnie to martwi:sorry2:, a do lekarza ide za 2 tyg.

Dziekuje i pozdrawiam:-)

2. czarnulka2224

czarnulka2224 New Member

Witaj ja tez tak mam od 15tc moj gin mowi ze to siara i jest to normalne w ciazy, u niektorych kobiet w ciazy siara produkuje sie wczesniej u niektorych puzniej i nieswiadczy to o niczym zlym!!! pozdrawiam!!

3. reklama
  4. aneta23

aneta23 Kwiecień'07, Listopad'08

To calkowicie normalne - tak jak juz napisala CZARNULKA :tak:
    U mnie w poprzedniej ciazy siara tez pojawilo sie prawie ze na poczatku, teraz poki co nie ma :-p

5. MamaNastki

MamaNastki Mamusie październikowe 07

Tak jak kolezanki napisaly wczesniej to jest siara nie ma czym sie martwic, natomiast lekarze mowia zeby nie probowac tego wyciskac ani stymulowac piersi bo potem jest problem po porodzie:tak:

6. Karina/Sara

Karina/Sara New Member

Dziewczyny maja racje nie ma sie czym martwic to całkowicie normalne.Pod koniec ciąży będą częściej pojawiały sie te plamki.Nawet jak urodzisz i przyjdzie do ciebie lekarz zbadać piersi zobaczyć jak z pokarmem to zapyta ci sie właśnie o siarę czy jest czy sie pojawiała.Niczym sie nie martw.

7. weri

weri New Member

witam od niedawna leci mi cos z jednej piersi podobno to tak zwana siara , kiedy wedlug was powinna sie pojawic ta wydzielina? mi sie pojawila w 18 tygodniu czy to nie zawczesnie?:baffled:

8. sylllwiaaa

sylllwiaaa New Member

Raczej nie za wczesnie, u niektorych pojawia sie nawet jeszcze wczesniej np. u mojej kolezanki najpierw byla siara z piersi a potem dopiero test ciazaowy:tak: i wyszedl dzidzius:tak:

9. katerinka111

katerinka111 New Member

hej ja tez jestem w ciąży i mi leci od 15 tygodnia:) podobno dobze wróży, chociaz jest to uciążlwe:)

10. reklama
  11. weri

weri New Member

dzieki troche sie uspokoilam uf :happy2:

12. Katarina2308

Katarina2308 New Member

Mnie się w 20 tygodniu pojawiła. Na brodawkach zauważyłam lekko zaschniętą żółtą wydzielinę

Poleć forum