reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

laktacja? kiedy pojawia sie mleko w ciazy?

Witam!jestem w 14 tygodniu ciąży,od kilku dni swędzą mnie sutki...a dzis zauważyłam,że wydobywa sięz nich cos w postaci płynu...takie slodkawe bo polizałam z ciekowsci:-D nie wiem czy to normalne??to pierwsza moja ciaża i nie wiele wiem na ten temat dlatego pytam Was :tak:pozdrawiam!!!

To na pewno siara, ja też tak szybko zauważyłam że mi sie pojawiła :-) I mi akurat leci cały czas od wtedyc kiedy zaczęła, ale noszę na wszelki wypadek wkładki laktacyjne żeby sobie staników wszystkich nie załatwić i daję radę :-D Poza tym to nie leci ciurkiem tylko małe kropelki i nie cały dzień, najgorzej jest rano i po kąpieli no i w nocy a w dzień tak sobie. Niekiedy nic się nie pojawia. Ale to jak najzupełniej normalne, więc się nie stresuj :-)
 
reklama
Dokładnie to siara:tak::tak::tak: Mnie w pierwszej ciąży, tez pojawiła sie bardzo wcześnie:tak::tak::tak: Nie masz co się martwić:tak::tak::tak:
 
tak to normalne. organizm się reguluje. tez tak miałam przy pierwszej ciąży już od 13tc miałam i ciekło tylko z lewej, a potem niby prawa, ale ta lewa została bardziej 'dojna' ;p
 
reklama
ja się nie mogę już doczekac kiedy przy tej ciąży będę miała mleko. tak sprawdzam i sprawdzam, a tu nic. Ehh... trzeba poczekac, ale jakos tak bardzo na to wyczekuje.:-(
 
Do góry