reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarze,niainie itp.czyli opieka nad maluchem

vici

mama Victor´a & Raphael`a
Dołączył(a)
11 Wrzesień 2006
Postów
11 195
Miasto
Austria-Leoben
No to zakladam wateczek tu mozna polecac i narzekac na lekarzy ,tagesmutter i inne takie.
Narazie dla mam z Wiednia bedzie pewnie to najbardziej przydatne ale i my z innych regionow bedziemy wpisywac to co wazne:-)
 
reklama
VICI
To ja poprosze o przekonanie mnie o urokach waszych okolic:biggrin2:
Czy jest gdzie piesze wedrowki uprawiac albo jakies jeziorka albo cos zobaczyc?

Wogole w tym watku mozemy tez sobie wlasnie takie rzeczy popolecac,gdzie spedzic fajny urlop z maluchami albo co warte jest zobaczenia...,moze jakas wystawa albo film albo sklep itp.
 
Witam

przepraszam ,że się wcinam, ale mam pytanie odnośnie zaleceń w innych krajach w temacie szczepień - więc chyba zadanie ich tu bezpośrednio w waszym wątku ma jak najbardziej sens:)

Jak to jest w Austrii ze szczepieniami - czy są obowiązkowe i jeśli tak na na co i w jakim wieku ? Na co ewentualnie zaleca się szczepić i też jak to wygląda w praktyce?
Proszę o odpowiedź :) - może być też na PW:)

sama mam dylemat szczepienny i stąd moje pytanie:)

Pozdrawiam:)

ps. wybaczcie,że nie skorzystałam z szukam, ale niestety na tym forum nie działa to zbyt idealnie - i tak trzeba szukać ręcznie- a przy 5 miesięcznej córci to wolę jej tej czas poświęcić ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry