reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leki i suplementy dla mam i dzieci

już się zapisałam ;) ale nie podałam żadnego adresu do korespondencji żeby mi dali kartę .... hmm....


edit , dobra ;D mam ;D wszystko już ogarnę i mi przyjdzie karta ;)

http://www.doz.pl/apteka/p60884-Feminovit__DHA_kapsulki_twarde_30_szt

myśle czy ich nie zamówić ? bo moje podrożały już za 30 tabl. 45 zł ... troche za dużo jak dla mnie , i chce zmienić , brała któraś z Was to ?
 
reklama
Ja tez kupiłam ostatnio witaminy własnie z DHA, bo mi gin kazał takie kupić i cholera ponad 40 zł zapłaciłam, następne zamówię przez net, będzie taniej.
 
ann ja je biorę odkąd tylko się dowiedziałam że jestem w ciąży :) na szczęście mi nic po nich nie było ,albo organizm się od samego początku przyzwyczaił ....

teraz znalazłam te feminovit i on też ma DHA , więc chyba się na niego zdecyduje bo cena bez porównania.... 45 a 20 ?? :szok:
a kupiłam matruelle tylko dlatego że o ciąży powiadomiłam moją ginekolog przez telefon , bo ciąży u niej nie prowadzę bo jest za droga , (sama wizyta z cyto kosztowała mnie 180zł :no:) no i pewnie ona ma podpisaną jakąś "umowę " z pharmatonem i dlatego mi maturelle poleciła ....szkoda że wcześniej o tym nie myślałam , ale teraz kupie ten feminovit
 
ja od wczoraj biorę witaminy - matruelle, wczesniej nic nie brałam... i troszkę się nie za czuję...
może brałaś na czczo? ja jak biorę na czczo to mnie muli że szok :crazy:

ann ja je biorę odkąd tylko się dowiedziałam że jestem w ciąży :) na szczęście mi nic po nich nie było ,albo organizm się od samego początku przyzwyczaił ....

teraz znalazłam te feminovit i on też ma DHA , więc chyba się na niego zdecyduje bo cena bez porównania.... 45 a 20 ?? :szok:
a kupiłam matruelle tylko dlatego że o ciąży powiadomiłam moją ginekolog przez telefon , bo ciąży u niej nie prowadzę bo jest za droga , (sama wizyta z cyto kosztowała mnie 180zł :no:) no i pewnie ona ma podpisaną jakąś "umowę " z pharmatonem i dlatego mi maturelle poleciła ....szkoda że wcześniej o tym nie myślałam , ale teraz kupie ten feminovit
tylko chyba te odrębne dha ma więcej tego dha niż te w połączeniu z witaminami.



Mońcia [h=1]Feminovit + DHA, kapsułki twarde, 30 szt ma[/h]
Olej z alg 40 mg w tym 13 mg DHA


a [h=1]Prenatal DHA z alg, kapsułki, 30 szt ma 1 kapsułka zawiera 300 mgkwasu DHA (dokozaheksaenowego) więc jest różnica[/h]
 
Ostatnia edycja:
Ann jak Cie muli to bierz je przed snem ; ) ja wieczorem biore od początku tabletki ; )
a nadalka dzięki za uwagę , ale jakoś myśle że niektórzy biorą tylko folik , i też dobrze żyją , więc mi mniej DHA różnicy już nie robi , brałam 7 miesięcy tamte , teraz na koniec wezme te słabsze
 
reklama
Dziewczyny takie zboczenie zawodowe: bierzcie witaminki jakie brałyście, a kupcie sobie w aptece/necie/superparm tylko Omegę 3, np. OLIMP GOLD OMEGA 3_ MOCNE SERCE _GRATIS_ APTEKA (2257481269) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. na 2 miesiące po 1 kapsułce dziennie to wychodzi na prawdę nie drogo. A powiem szczerze, że jest to mój stały suplement od 3 lat z miesięcznymi przerwami co 5 miesięcy i da się odczuć jego brak przez ten miesiąc "abstynencji".
 
Ostatnia edycja:
Do góry