reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowa mama - Super gospodyni domowa!

Np. Tobie EWCIA TY chidzielcu!!
Mi takie mączne nie smakują ,ja zabielam śmietanką albo jogurtem!!
Mąke daje do grochówki tzn.zasmażke i też nie zawsze;)!!
A tesciowa nawet do pomidorówki !:/
 
reklama
Ja też zabielam śmietanką... czasem dodaję do śmietany trochę mąki jak zupa kwaśna, żeby się nie zważyła :)
 
ja tez dodaje maki i smietany do prawie kazdej zupy:sorry2::tak:
a co do szczawiowej to ja uwielbiam:tak: jeszcze mam jeden sloik szczawiu od mamy, moze tak jutro na obiad...
 
Ja akurat nie zaciagam grochówki ale pomidorówke troszke zabielam i śmietanka i maka.Nom karzda troche inaczej.Ja też bardzo lubie szczawiówke albo barszcz szczawiowy do ziemniaczków:-)a ze nie moge smietanki i jajek to dawno nie jadłam,A w spiżarce stoi ze 30 słoiczków ze szczawiem,nudziło mi sie w ciąży:-DJustys co bedziesz czekac na wiosne ja ci chetnie odstapie słoiczki jak na kawke zajedziesz:-)
Ja jestem straszna zupiara,a grzybowa to moge jesc wazówą prosto z gara:zawstydzona/y:
 
Ja akurat nie zaciagam grochówki ale pomidorówke troszke zabielam i śmietanka i maka.Nom karzda troche inaczej.Ja też bardzo lubie szczawiówke albo barszcz szczawiowy do ziemniaczków:-)a ze nie moge smietanki i jajek to dawno nie jadłam,A w spiżarce stoi ze 30 słoiczków ze szczawiem,nudziło mi sie w ciąży:-DJustys co bedziesz czekac na wiosne ja ci chetnie odstapie słoiczki jak na kawke zajedziesz:-)
Ja jestem straszna zupiara,a grzybowa to moge jesc wazówą prosto z gara:zawstydzona/y:


:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
wow 30 !!!!:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Ja chyba zaczne też szczaw pakować w słoiki!!!
 
kochane a możecie dać przepiś na odpowiednim wątku a ten szczaw w słoikach? bo ja kupuję i jest fantastyczny , a że kosztuje ledwo 1.70 to mi sie nie opłaca na łące szukać szczawiu. Ale może się skuszę, a co mi tam :)
 
kochane a możecie dać przepiś na odpowiednim wątku a ten szczaw w słoikach? bo ja kupuję i jest fantastyczny , a że kosztuje ledwo 1.70 to mi sie nie opłaca na łące szukać szczawiu. Ale może się skuszę, a co mi tam :)


Beatko siosta keidyś kupiła i mówiła ,że nie za dobry wiec ja jestem uprzedzona.
Pewnie na nie fajny trafiła!!
 
no ja szczawiową też lubię, a co do zabielania zupek to i mi się zdąży dodać śmietany i troszeczkę mąki, ale że zupki to ja gotuję od święta więc nie zdarza się to częśto, u mnie podobnie jak u Justynki mój M nie lubi zup więc ich często nie gotuję, to jest typowo mięsożerne zwierzę więc jak nie ma ziemniaków z mięsem i surówką na obiad to wtedy to dla niego nie jest obiad, no wyjątkiem jest piątek bo zamiast mięso może być ryba (bo my ogólnie mięsa w pt nie jadamy) :-p
 
pamietacie jak kiedys pisałam,że mam wanne od rdzy, bo nam bojler pękł, no więc wanna juz czysciutka, pomógł nam Cilit Bang na kamien i rdze, kupiłam w Auchan za 16 zł, były pakowane akurat po dwa z tym na silne zabrudzenia. Normalnie ten Bang-rewelacja, popsikałam, scieram i nie ma rdzy, bez szorowania, to samo jak miałm kuchenke od gotowania zabrudzona, psikam i scieram jak w reklamie;-);-);-)

I powtórze jeszcze pytanie, co jest najlepsze na plamy od wit C w płynie, kropelki Cebion, zostawiły okropne plamy na poscieli( jak nie trafiłam do buzki Filipka) vanish nie dał rady:no:
Zastanwaim sie czy tym Cilitem nie zrobic w jednym m-cu? Macie jakies sposoby?
 
reklama
Ja też używam tylko vanisha, ale mam wrażenie że jest gorszy niż kiedyś, dużo plam mi zostaje i on sobie z nimi nie radzi. I szczeże mówiąc to nie wiem niestety co by pomogło na te plamy z wit C
 
Do góry