reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Bzykanie Wam tylko w głowie :-D:-D:-D

Patkanka ja mam od czerwca odstawione wszystkie trany, witaminy i koniecznie wapno:szok:. Wapno najbardziej zatwardza, wit D3 w za dużych ilościach (tzn z za dużym stężeniu w organizmie) też może być przyczyną zatwardzeń.

Martolinka mój chłop właśnie czyści 120l akwarium od A do Z, potwory siedzą w dwóch miskach na moim tapczanie, rak goni w kółko za skalarem - wariaci, ślimaki postanowiły wyjść na suchy ląd i lepiej nie będę pisać co wyprawia nasza 10cm żaba - zaraz ją w słoik zamknę. Więc jak mąż tylko wsypie umyte kamyczki, korzenie, roślinki, filtry, napowietrzacze, grzałkę, termometr i Wodę to od razu wsadzamy tam całe towarzystwo bo inaczej oka bym nie zamknęła w pokoju z tyloma zwierzątkami na wolności.

My po spotkaniu z anawawką i było super!!! Powiem Wam jedno że już dawno nie widziałam tak grzecznych dziewczynek nie to co nasza banda z Asią na czele:-D, jak tylko do naszych chłopaków Alicja dołączy to mogą gank zakładać. Paweł dzisiaj nawet chciał wyjść z placu zabaw z jedną panią bo obiecała że jak jej dzieci wyją z placu zabaw to ich zabierze na kulki jakieś, one ją olały a Paweł podał jej rękę i chce z nią iść na te kulki - zgroza:no:.
Moje dziecko było dzisiaj padnięte, najpierw 3km od Martolinki na Molo na nogach, a potem 3 godziny na placu zabaw i potem 2 godziny w supermarkecie z mamą:zawstydzona/y:, ale dał radę, nawet małą drzemkę dzisiaj zaliczył w samochodzie od dawna dawna mu się to nie zdarzyło.

Gosiulek miała dzisiaj zabieg:-:)-:)-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wpadłam na moment po przepis na sałatki ;-) i zmykam do garów. Przy okazji stawiam po imieninowej babeczce
torciki.jpg
 
puk puk :szok: a co tu takie pustki:szok:
Kilolku sto lat!!!
kwiatki.gif
Ja czekam na gości ze strony męża, tylko mojego męża brak:rofl2::rofl2::rofl2:, ale już Was to pewnie nie dziwi :-D:-D:-D.

Kupiłam sobie dzisiaj Superlinie i mam zamiar schudnąć po samym jej przeczytaniu:-D:rofl2:, biorę ten bromergon i chodzę nieprzytomna całymi dniami. Dzisiaj w aptece pani farmaceutka doradziła mi brać żeń szeń więc zobaczymy czy mi pomoże.
 
Dzięki dziewczyny, tak poprosiłam się o życzenia :-)
no goście poszli, dzieci w łóżkach tylko fura sprzatania.
Etna pyszna ta Twoja sałatka
 
hello

wróciłam z roboty...:sorry:

Kilolku Wszystkiego Najlepszego Słoneczko :-) doczytałam o tą czesc od lakatatora jezuuu zapomniałąm o niej :-(zaraz bede szukać albo jutro rano żeby w pon Ci wysłać...wstyd mi okropnie...

Gosiulku przytulam mocno...przepraszam że pytam ale to takie ogólnikowe pytanko...ile musi czasu upłynac po takim zabiegu żeby znowu mozna sie było starac o dzdziusia...chodzi mi oczywiście o zdrowotną stronę bo wiadomo psychicznie człowiek może być róznie gotowy....
 
reklama
Kilolku, wszystkiego najlepszego :-)

ja dzis zaczelam 39 tydzien i nic nie chce dzialac. okien daaawno tak czystych nie mialam jak teraz, w lodowie sernik na zimno i gar lecza ;-) normalnie nie moge przestac robic hehe
schody tez nie działaja... ehhh zeby z cierpliwoscia jeszcze bylo latwiej ;-)
 
Do góry