reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe brzuszki

reklama
rzeczywiście, ja widzę, że panuje taka znieczulica, nikt nie ustępuje kobietom w ciąży (no nieliczni może)

bo my chyba takimi reliktami jesteśmy, bo teraz prawie nikt w ciąży nie chodzi i ludzie chyba zapominają,że wogóle ciąża istnieje

a moja piłeczka rośnie i rośnie, kupiłam sobie ostatnio inny krem na rozstępy (poprzednie-odpukać zapobiegły) firmy Avent-jest dużo tańszy od np. Vichy, a myślę, że firma dobra, to będę miała na czas powracania do "normalnosci"

a może to tak jest,że dopiero jak wyjdą rozstępy to się rodzi (i dlatego ja nie rodzę co? ;D)

z drugiej strony jest takie pieszczotliwe określenie "medale macierzyństwa" i w razie czego myślę, że tego trzeba się trzymać :laugh: :D ;D
 
a to mój brzucholek 19tydzień:laugh2:
 

Załączniki

  • SL270817.jpg
    SL270817.jpg
    345,1 KB · Wyświetleń: 139
Sliczny brzusio ale chyba pomyliłaś fora o całe 3 lata Justynko... u nas już dawno tamtych brzuszków nie ma co najwyżej są nowe :)
 
reklama
Niestety z powodu problemów w pracy nie damy rady pojechać na zaplanowane wczasy jeżeli któraś z was albo ktoś z waszych znajomych ma ochotę to chętnie odstąpię miejsca zwłaszcza że wpłaciliśmy już zaliczkę (600 zł)
Wczasy są wykupione w Juracie na 2 tygodnie w WZW Jantar (Delfin) od 16.08-30.08 koszt od osoby to 1750 zł -za dwa tygodnie (125 zł za dobę ) z pełnym wyżywieniem 3 posiłki dziennie (dla dwóch osób)
Informacje pod numerem 664 722 305
 
Do góry