reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe maluszki- bilanse i zdrowie

Mary-beth Widzę, że Twoja Mia podobnie jak Korni i wagowo i wzrostem!!!!Gratki za trzeciego zębala!!
U nas nie wiem czy coś sie zaczyna dalej wykluwac bo od kilku dni mamy niespokojne noce!!!
 
reklama
Gola - ja mam tylko 162 cm. ;-) Ale u M. w rodzinie wszyscy sa wysocy. On 182 cm. W tatusia sie wdala! :-D A niech sobie rosnie! ;-)
 
Cześć dziewczyny,
odzywam się rzadko, albo ostatnio nawet wcale, ale czytam was w miarę regularnie, dlatego też postanowiłam się w końcu odezwać, zeby mamy malutkich listopadowych dzieci się nie martwiły, bo właśnie mam mikruska a wszystko jest ok. My tzn. rodzice jestemy "niksopienni" wiec i nasz syneczek taki malusi.
Jesteśmy po bilansie roczkowym, dopiero teraz bo wczesniej były antybiotyki i masa zębów się wyzynała, wiec nie było jak:

waga urodzeniowa: 3360 g; po roku: 10200 g
wzrost: 52 cm; po roku: 76 cm
zęby: 10 szt.

Wszystkiego dobrego dla listopadowych dzieciaczków
 
Do góry