reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

łojotokowe zapalenie skóry

Marta, mój synek ma 5,5 miesiąca i od 3 tygodnia życia cierpi na łzs na buzi. Najpierw dostał neomycyne która go strasznie drażniła, później metronidazol ( 3 miesiące bez przerwy) trochę nam zaleczył ale w końcu przestał działać. Dermatolog kazała nic nie stosować. Dziecko się drapie, nie może spać i ogólnie jest marudne. Wróciliśmy znowu do pediatry i dał Elocom (sterydy) i Lipobase. Po elocomie znika ale na 4-7 dni i wraca znowu. Lekarz mówi, że to bezpieczne ale ja już nie chce tego używać bo każda wysypka jest gorsza od poprzedniej. Wczoraj znowu wysyp. Cały policzek i szyjka. Już zaczynają robić się strupki. W przszłym tygodniu wybieram się znowu do dermatologa bo żal mi dziecka, a nic nie robić to jeszcze gorzej.
Trzymaj się i życzę dużo cierpliwości i siły.
 
reklama
Moniko ja zwalczyłam te sączące się rany na główce i za uszkami maścią robioną z rivanolem. Skutek był po 3 dniach stosowania. Niestety na szyi zmiany ciągle wracają. Szyja jest ciągle bardzo czerwona i sączy sie z niej taki śmierdzący łój.
 
Do góry