reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczko Chicco Next-2-Me - doradźcie

Kattarynnka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Czerwiec 2015
Postów
30
Miasto
Warszawa
Drogie Mamy, potrzebuję porady w kwestii łóżeczka. Otóż spodziewam się drugiego dziecka i chciałabym dla niego kupić takie mniejsze łóżeczko/kołyskę, bo za jakieś pół roku przeniesie się do pełnowymiarowego łóżeczka po starszym synku. Na moim forum ciążówek dwie dziewczyny kupiły właśnie Chicco Next-2-Me i zachwalały, ale z oczywistych względów jeszcze nie testowały łóżeczek na żywo ;) Nie powiem, łóżeczko wygląda super, jest bardzo uniwersalne bo i jako codzienne i jako podróżne, a do tego może być używane jako dostawka do naszego łóżka żeby mały był pod ręką w nocy. No i te wszystkie regulacje w górę, pod kątem itd - w porównaniu z moim starym łóżeczkiem po prostu wow.
Tylko że jest dość drogie, więc zanim się zdecyduję, chciałabym zasięgnąć opinii kogoś kto ma i już używa. Generalnie wiem, że Chicco ma dobre produkty, ale łóżeczko to już konkret. Czy za ceną idzie faktycznie jakość? Jako turystyczne - łatwo mi będzie je wozić i składać/rozkładać? Czy opcja dostawki się sprawdza? Dajecie radę się wyspać z dzieckiem tak blisko? Mój starszy spał osobno, ale wstawanie w nocy było tragiczne...
Proszę, pomóżcie :)
 
reklama
Ja nie używałam, ale moja siostra ma :) bardzo chwali sobie tą opcję jako dostawka - moja sis z mężem wysypiają się, nie muszą się martwić czy nie zrobią w nocy krzywdy maluszkowi, a on jest blisko :) Mały odkąd mają to łóżeczko, to bardzo dobrze śpi - pewnie wcześniej brakowało mu tej bliskości mamy, dotyku itd. I też jeździli z tym łóżeczkiem, bez problemu wchodziło do tej nowszej bmw 3 (nie ma dużego bagażnika) :)
Musiłabym syptać ją jak ocenia jakość, ale wydaje mi się, że wszystko jest super - nigdy nie widziałam, żeby coś było zepsute, zniszczone :) jak męczyło Cię wstawanie w nocy do pierwszego synka, to może właśnie to dobra opcja dla Ciebie z 2 dzieckiem :))
 
Dzięki, mommy123 :) fajnie, że ktoś w ogóle odpisał, ale szczerze mówiąc nie amogłam się doczekać odpowiedzi a dziecina już się pchała na świat, więc zaryzykowałam i kupiłam. I bardzo dobrze, bo łózeczko jest super! Używamy jako dostawki do naszego łóżka i rzeczywiście jest dużo wygodniej niż ze zwykłym łóżeczkiem. Mały jest pod ręką, mogę go w każdej chwili pogłaskać i uspokoić bez wstawania, a w razie czego przeciągnąć na moją połowę. Gdybym umiała karmić na leżąco, w ogóle nie musiałabym wstawać w nocy. Jakościowo rewelacja, warte swojej ceny. Jeszcze z nim nie podróżowaliśmy, ale przyszło poskładane do takich rozmiarów, że powinno nam się zmieścić do auta nawet z dwoma wózkami i toną pieluch...
 
Ja mam nowszą wersję Chicco Next2Me Dream - czyli tą z opcją bujania, łatwiejszym otwieraniem ścianki bocznej i okienkami z dwóch stron łóżeczka :) Używamy już 6 miesiąc i jesteśmy bardzo zadowoleni - my, czyli ja, mąż i synek. Bo wszyscy się wysypiamy. Oczywiście karmię 2-3 razy małego w nocy, ale przełożenie go do mnie na chwilę i przystawienie do piersi, a potem odłożenie, to nic w porówaniu ze wstawaniem z łóżka, chodzeniem do dziecka itd :) Bardzo polecam szczególnie mamom kp :)
 

Załączniki

  • 34074331_1905992276100067_1763600987206975488_n.jpg
    34074331_1905992276100067_1763600987206975488_n.jpg
    673,6 KB · Wyświetleń: 1 233
Kochane Mamy, myślę o tym łóżeczku, praktycznie wszystko wydaje mi się w nim super. Mam tylko jedno pytanie - czy materac w tym łóżeczku nadaje się do tego, żeby Maleństwo spało w nim co noc? Wiem, że aby używać łóżeczka turystycznego zamiast drewnianego, trzeba materacyk wymienić. Chciałabym wiedzieć, czy dotyczy to też łóżeczka takiego jak Chicco N2M.

Pomóżcie :)
 
Do góry