reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
Nadchodzą pierwsze święta mamasprzeda.pl dlatego chcemy świętować je w sposób szczególny i podarować coś od siebie innym dlatego zapraszamy wszystkich do zakupu na mamasprzeda.pl Fotogadżetów ze zdjęciem waszych maluszków. Dochód z tej akcji przeznaczymy dla dzieci, którym wsparcie na święta jest szczególnie potrzebne, przekażemy je Fundacji Dobrej Woli, która prowadzi ośrodek rehabilitacyjny dla dzieci.


Zapraszmy na Świąteczny Bazarek
MamaSprzeda.pl - Świąteczny Bazarek / Moje Pierwsze Święta


Dla starszych dzieci gadzety z napisem "Wesołych Świąt" ... naprawde fajnie jest na Boze narodzenie zrobic cos dobrego dla innych, którym troche mniej się w życiu poszcześciło.


1897909_380687202107117_3000868947318714483_n.jpg
 
Hej :) Wreszcie wlazłam :) Już mnie nawet wylogowało choć byłam na stałe zapisana - oj nieładnie ;)
Mamo Stacha widzę, że u Ciebie pozytywnie i oby tak dalej. Przynajmniej z młodszym, a starszy no cóż - bunt za buntem ;) ile nam jeszcze zostało do tego wieku ;)
Witaj niebieskooka :)
Adaś rośnie jak na drożdżach, próbuje sobie chodzić samodzielnie ale póki co na spokojnie, jeszcze więcej przy meblach albo za rączkę. Mamy 8 zębów i chyba albo raczej na pewno idą kolejne bo męczy się bidulek :( Dziś dostał pierwszy raz nurofen bo ostatnia noc była tragiczna dla niego i dla mnie :/ Mam nadzieję, że dziś się wyśpimy.
Nie wiem jak to jest z ciemiączkiem.
Postaram się zaglądać częściej :) Pozdrawiam wszystkie mamuśki :)
 
No tak, nasze bobasy kończą roczek :-) Aż się łezka kręci w oku, to był piękny rok.
My już po urodzinach, podwójnych. Jasiek nawet nie zauważył hihihi.
Jesteśmy też po zabiegu udrażniania kanalika łzowego - nie taki diabeł straszny. Nie chodzimy jeszcze, odwagi panu brakuje, ja nie zachęcam, dobrze, że jest ostrożny, będzie mało urazowy :-)

Wszystkiego najlepszego dla naszych lutowych dzieciaczków :-)
 
reklama
Do góry