reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Macica dwurożna

polunia78 nie jestes sama bo ja też sie boje:( ale licze że bedzie dobrze... są tu już obecne mamusie i mają zdrowe dzieciaki, także nie załamuj się za bardzo poddaj się naturze to wszystko od niej zależy...tak mi mój lekarz powiedział :) a potem tylko dbaj o siebie a będzie dobrze. Dziękuje wszystkim za podczymanie na duchu PoZdRaWiAm!!!
 
reklama
Hej Dziewczyny,

Ja się właśnie dowiedziałam że mam dwurożną macicę. Narazie jestem w szoku. Lekarz powiedział że mam się nie martwić ale chyba poprostu nie chciał żebym panikowała. :-( Smuuuuuutno mi.
 
Witam ja jestem tu nowa na waszym forum ma 27 lat i od 3 jestem mężatką.Staramy się o dzidzie od dwuch lat i nic :no: ja równiesz mam dwurożna macice z nie całkowitą przegroda i do tego lekko tyłozgietą.Jestem podłamana bo niewiem co robić prosze Was o jakieś wskazówki z powarzaniem AGA :-)
 
Witaj Aga:) każda z nas cos przeżywa szczególnie tą okropną wade macicy:wściekła/y: nie mamy na to wpływu ale załamanie to najgorsza rzecz jaka może byc... musimy byc silne i czekac cierpliwie na dzidzie:) ja czekam... i wierze w to że nadejdzie ten dzień, w którym zajde w ciaże. Nie myśl o tym za dużo poprostu zdajcie sie z mężem na nature:) Powodzenia wam życze:-) Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!
 
Witam
Ja także należę do kobiet ,że tak powiem z dwurożna macicą.Mam piękną 14-letnią córkę i chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko, ale tu zaczynają się schody:(
Po przeczytaniu Waszych wypowiedzi jestem przekonana ,że jeszcze mi się uda i za to Wam dziękuję.
 
Witam
Ja także należę do kobiet ,że tak powiem z dwurożna macicą.Mam piękną 14-letnią córkę i chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko, ale tu zaczynają się schody:(
Po przeczytaniu Waszych wypowiedzi jestem przekonana ,że jeszcze mi się uda i za to Wam dziękuję.


Asiula - pewnie że się uda :tak::-) Zapraszam na forum dla starających się, jest kilka do wyboru :-)
Pewnie przy córci nawet nie wiedziałaś że masz macicę dwurożną??? Miałaś jakieś komplikacje w czasie ciąży??
 
Dziękję za słowa otuchy.Masz rację przy córci nie wiedziałam że mam taką wadę macicy i problemów z tą ciąża nie było. Pomimo wszystko nadal estem dobrej myśli
 
Ostatnia edycja:
Dziękję za słowa otuchy.Masz rację przy córci nie wiedziałam że mam taką wadę macicy i problemów z tą ciąża nie było. Pomimo wszystko nadal estem dobrej myśli

Asiula - czasami właśnie tak myśle że chyba lepiej nie wiedzieć. Ja się w sumie dowiedziałam ze 2 miesiące temu po zmianie lekarza. Moja poprzednia ginka niczego nie zauważyła :crazy: (może gdybym wiedziała wcześniej :-()
Przepraszam że tak się wypytuję (nie musisz odpisywać jeżeli nie chcesz) ale czy miałaś jakieś problemy w czasie ciąży z córą? Plamienia itp.? Acha i rodziłaś siłami natury czy miałaś cesarke bo podobno raczej tylko cesarka wchodzi w grę bo dzidzia nie ma się jak obrócić.
 
Witam! Z córcią nie miałam żadnych kłopotów wręcz przeciwnie:tak:, nie było żadnych plamień itp komplikacji ,czułam się znakomicie.Ale to nie była ostatnia moja ciąża:-(
Olę urodziłam siłami natury
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asiula - przepraszam za to dopytywanie się, wiem że musi Ci być bardzo ciężko o tym pisać komuś kogo nie znasz. Przytulam Cie bardzo mocno :tak:

Dzięki Tobie jestem jednak spokojniejsza. Udało Ci się z córą, bez komplikacji i siłami natury więc jest dla mnie nadzieja. :-) Nawet nie wiesz jak bardzo podniosłaś mnie na duchu. Dziękuję
 
Do góry