reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Straciatella

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Sierpień 2013
Postów
1 248
Czy są już jakieś majówki 2014? U mnie wg OM termin porodu przypada na 02.05 :-) Więc podejrzewam, że rozpoczynam cykl majowych brzuchatek. Oczywiście chucham, dmucham co by nie zapeszyć.

Teścior dzisiaj wyglądał tak jak poniżej, a to dopiero 25 dc (cykle 27 dniowe). Beta zrobiona, jutro wyniki. 29.08 wizyta u ginka. Mam nadzieje, że moja radość nie jest zbyt wczesna.

Zobacz załącznik 578354

Zobacz załącznik 578620

Łączmy się :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
no, to ja już jestem, hahah! ale cudnie :-D
czekamy teraz na następne Dziewczynki ;-)


kurczę, patrzę sobie na te kalkulatory do terminu porodu i raz mi wychodzi 1 maj a na innej stronie 2 maj, ale na pewno maj :-D no nic, poczekam do wizyty i co mi gin powie, to tak będzie ;-)
 
Ostatnia edycja:
witajcie, u mnie wczoraj test pokazal slaba druga kreske, 25dc, termin wychodzi na 3 maja. fajnie by było... :)
poczekam kilka dni i zrobie kolejny.
 
Szuszunia witajjjjj! Super, że jesteś ;-) i oczywiście gratulacje!
ja też miałam bladą kreskę, ale od razu pognałam na betę i to mnie przekonało ;-)
 
Poziomk@ - u mnie też raz termin wychodzi na 3 maja a raz na 2 maja :-),

Szuszunia - witaj :-):-)

camel
- jak to jest rodzić w maju??
 
reklama
Do góry