reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Alfa-ciesze sie ze moglam troche pomoc;-)
Basia- moja Amelka byla taka wlochata i bylam swiecie przekonana ze druga dzidzia tez bedzie,a tu wyskoczyl sobie lysolek i dopiero powolutku meszkiem obrasta:-D

Matko ja tez sie musze wybrac na zakupy,bo za przeproszeniem z gola dupa latam.Potrzebuje wszystkiego po trochu i tak ciagle nie mam czasu bo lekarz szkola i ciagle cos.Teraz deszcz wiecznie pada a ja jeszcze w trampkach latam:-p
 
reklama
Mamusie- reaktywowalam moja stronke na fb, juz teraz sie nie bede ociagac, dietka latwa, przyjemna, a tez aktywnosc fiz dostosowana do maszych mozliwmsci czasowych! Polubcie prosze i udostepnijcie! <3
Wpiszcie w wyszukiwarke: Sexifitmama
 
AlfaBeta - ciężko... Mały marudny jak nigdy, no może jak ze dwa tygodnie po urodzeniu jak jeszcze nie umieliśmy się dogadać. Teraz umiemy ale ciężko nam idzie, bo moje zabawy go nie satysfakcjonują, marudzi, jęczy, spać w nocy nie chce. Na plus tyle że zaczął mi dobrze spać w dzień, bo noce ma nieprzespane więc w dzień nadrabia. Niby można by odpocząć a tu pranie, sprzątanie, masakra. A ja naiwna myślałam że z każdym miesiącem będzie lepiej:)
 
A jak z zebami? Czy myslisz ze to przez nie? Czy skok rozwojowy? Czy poprostu pogoda i za malo spacerow? A karmisz go noca teraz a wczesniej karmilas? To zaskakujace ze wszystko jest ok i sie zaczyna psuc tak nagle
 
AlfaBeta, u nas chyba też zęby, ślinienie na potęgę, kaszel, ale bez infekcji i wydaje mi się, że dziąsło opuchnięte.

Założyłam mojej stronie fanpejdża na fb, zapraszam do polubienia, bo wśród osób, które polubią stronę wylosuję komplet łyżeczek austriackiej firmy MAM. Moja córka ich używa i spisują się naprawdę świetnie. Link do fb: https://www.facebook.com/BabyManagerPL
 
AlfaBeta - nie wiem czy zęby, posmarowałam mu parę razy ale nie czuję czy dziąsła jakieś rozmiękczone, w zumi wcześniej tam nie grzebałem więc nie mam porównania:) może bardziej skok, ale to już trwa z pięć tygodni... Pogoda u nas w sumie nie tragiczna więc codziennie normalnie spacerujemy, wczoraj tylko nie wyszłam bo byłam już załamana. Każdego dnia mam nadzieję że od jutra będzie już lepiej. A u Was jak?
 
reklama
O... 5 tygodni to faktycznie dlugo. A bylas u lekarza tak zeby go zobaczyl?
U mnie tez zaczyna sie psuc ale nie jest najgorzej. Ma takie 10 -20 min dziennie placzu marudzenia ktorego nie potrafie rozgryzc. Zazwyczaj jak marudzi to uda mi sie zgadnac ze spiacy czy glodny czy znudzony. A to jedno marudzenie takie jakies dziwne. I w nocy mi sie przebudza. I tez nie wiem dlaczego. W sumie to daje jesc ale pociagnie dwa razy i zasypia - tak wymyslilam ze mu moze zimno i didatkowo dzisiaj mu kocyk rozlozylam pod spod zobacze jak to bedzie.
 
Do góry