reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

A co do zebow to tesciowa mu w buzie spojrzala i mowi ze widzi dwa zeby ze beda zaraz wychodzic ze dziasla takie niby bielsze ale ja nic nie widze i pulchne tez nie sa. Na moje nie wprawione oko to wygladaja te dziasla normalnie.
 
reklama
Witam w ten deszczowy brzydki czwartek (przynajmniej u mnie taki jest).kocyk w nocy zdal test bobas nie budzil sie nadprogramowo. Teraz jak na dworze jest plus 12 stopni moj spi na przescieradle i kocyku w cieplej pizamie pod kocykiem i koldra... ciekawe co zrobie jak bedzie minus 5 na dworze chyba go w jakis spiwor wloze (mamy dosc zimne mieszkanie). A u Was jak noc?
 
AlfaBeta - chodzimy do lekarza, ale on raczej zdrowy, po prostu maruda. U nas takie chwile niezidentyfikowanego płaczu, a właściwie szlochu trwają ok półtorej godziny, też jakoś raz dziennie go dopada, ale nie zawsze. Generalnie to ma dobry humor pół godziny po obudzeniu i najedzenia, później już tylko bardzo intensywna zabawa jest w stanie go zainteresować.

To bardzo ciepło go ubierasz, a ile stopni macie w domu? Ja mam w sypialni 21, w pozostałych pomieszczeniach znacznie cieplej, to śpi w pajacu i śpiworku. A na dworze u mnie dziś 6 stopni... Oj ciężki będzie spacerek, a jeszcze cięższe ubieranie. Mój tego nie znosi po prostu.
 
Zgadza sie po obudzeniu i najedzony tez moj ma najlepszy humor.
Temp w ciagu dnia mam 21-22 pod wieczor sie ona obniza. Im nizej tym zimniej na podlodze jest najzimniej - jak bedzie raczkowal to chyba w rekawiczkach :)
Jeszcze ogrzewania nie uzywam ale w ciagu najblizszych dni trzeba bedzie zaczac grzac. Nie moge sie doczekac sniegu - wtedy palimy w kominku i jest najcieplej :) jezeli jednak moje dziecie jest zmarzluchem po mnie to nic nie pomoze i bede go musiala otulac.
Wyjscie na dwor to u mnie tez wyzwanie tyle ubierania... a czerwiec lipiec - jedno body i wio na dwor.
 
AlfaBata111 kurcze to strasznie grubo ubierasz tego maluszka, ale najwyraźniej mu tak pasuje. Mój śpi w bodziaku na długi rekaw, na nóżkach ma cieńkie spodnie (chyba półśpiochy to się nazywa) i jest przykryty cieńkim kocykiem a w pokoju mam około 20 stopni. Ale ja raczej go chartuje niż przegrzewam :-)
 
Ja ubieram jak Andzia ,albo bodziak na krotki rekaw + pajacyk i tak mi najwygodniej,a maluchowi tez odpowiada,chociaz jak wcina kaszke albo obiadek to nawet tak ubrana potrafi sie rozgrzac ,ze az jest mokrawa.Generalnie staram sie jej nie przegrzewac, bo Amelka jest chlodnolubna wiec jak beda razem latac,to niech beda do jednej temperatury przyzwyczajone.;-)
 
Wiem opatulony lepiej niz niejeden miesieczniak :) wvzesniej przed dodatkowym kocykiem, jak w nocy sie budzil i go na rece bralam to byl chlodny, kark plecki no poprostu takie chlodne. Teraz nie jest goracy czy spocony tylko cieply (na karku i pleckach bo raczki i buzka dalej chlodne). Wydaje mi sie ze nie jest przegrzany. Jak podnosicie malenstwa po obudzeniu to jakie sa? Zimne chlodne cieple gorace?
 
reklama
Moja podobnie ;) Też chciałam bez czapeczki, nie przegrzewać, tralalala... Dziecko się okazało ciepłolubne po mamie i co zrobisz? ;) Śpiworek akurat u nas się nie sprawdził, ale pod kocykiem młodej było zimno... więc śpi pod naszą kołdrą :)
 
Do góry