reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

Ollena - mam ochotę Ci wtłuc normalnie. Dziecko to cud, nieważne czy chłopiec czy dziewczynka. Teraz nie wiesz, jak zareagujesz...a ja obawiam się, że zawsze będziesz miała z tym problem, że kiedyś w złości dziecku to wykrzyczysz, przy okazji jakiegoś wybryku.

Byłam na gimnastyce, ćwiczyłyśmy dzisiaj mięśnie przy pomocy obręczy kettlera, rozciągałyśmy się...świetnie się czuję:-)
 
reklama
sweety o to sie nie martwie, bo wiem ze jak zobacze malucha to juz nie wazne bedzie jaka plec i bede kochac bez wzgledu na wszystko. Patryk tez mial byc dziewczynka, ale przy nim tylko 2 sekundy po porodzie bylam rozczarowana. teraz nie wyobrazam sobie ze mialby byc dziewczynka. z drugim bedzie tak samo...To chodzi o to, ze mysle teraz ze juz nigdy corki moge nie miec i ta mysl mnie bardzo doluje :(

Tez mam zamiar dzis pocwiczyc bo koszmar co sie dzieje z moim cialem..

Cholera i nie tylko z cialem a z psychika tez...np. wczoraj z przytulanek nic nie wyszlo bo ja ciagle mysle o tym, ze mm widzi mnie taka wielka, ze widac moj wielki tylek, uda itp. Na nic nie zdaly sie jego zapewnienia, ze jest idealnie, no siedzi mi to w bani strasznie:(

IiM postaram sie myslec pozytywnie, w kazdym razie obiecuje ze jutro marudzic Wam nie bede.
A co do kobity w sklepie to jestem w szoku. Tamtejsza? ;) Nie wpadlabym na to zeby w ciazy wlosow nie farbowac (chociaz ja tylko pasemka)...ciezarna mialaby chodzic cala ciaze zaniedbana?! glupota az boli.
 
Ostatnia edycja:
Ollena - chyba każdej z nas marzyła się, albo marzy parka - chłopczyk i dziewczynka...ale co z tego.

Co do farbowania włosów - to nawet na bb jest chyba wątek na ten temat. Ludzie mają rózne poglądy i obawy.
Ja farbowałam i pewnie w lutym zrobię to jeszcze raz, żeby nie wyglądać jak sierota ;)
 
No ja za 2 tyg juz ide do mojej fryzjerki na pasemka i sciecie bo wygladam jak pol d.. zza krzaka;) dobrze, ze czapke nosze bo wstyd sie pokazac!
 
Mnie na szczęści ostatnio tak zrobiła, że część pasem mam w moim naturalnym kolorze, więc odrostów nie widać. A kolor mam taki, ale włosy już troch dłuższe: pppp.jpg
 
sweety - ślicznie!!!
ja teraz na ciemno zafarbowałam, i jeszcze raz ufarbuję, żeby były jeszcze bardziej zbliżone do naturalnego, żeby nie musieć farbować bo mi kasy szkoda, a na moje włosy to idzie dwa razy tyle farby niż na włosy tej samej długości u innych... ehhh
 
reklama
Sweety super:) ja niestety zbyt dobrze salonu Loreala nie wspominam bo bardzo mi tam "doświadczony" fryzjer spalil wlosy na wesele... a zaplaciłam wtedy z 300 zł...
 
Do góry