reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

my też mamy warzywka ze swojego ogródka :-)z tym że ja narazie kupiłam pare słoiczków dopiero jak bedzie wiecej jadł to bede gotować ze swoich warzywek :-D jedynie brokuła mu gotowałam i powiem ci że na pierwszy raz nie smakowało mu, ale na drugi dzień już jadł chętnie...Ja myśle żeby dawać kasze manną do zupek, strarszemu dawałam taka kaszke nestle kaszka manna była po 4 miesiącu ale nie wiem czy ona jeszcze jest w sprzedaży bo się nie roglądałam za tym...
A tak poza tym to Kacper był już dwa razy na antybiotyku :crazy: teraz (odpukać)jest zdrowy i mam nadzieje że tak zostanie :tak:3 szczepienie bedziemy mieć 24 lipca to zobacze ile waży ale jest klusia wiec pewnie kolo 7 kg już.
A wy jak tam?
 
reklama
Oby Kacperek już nie chorował, biedaczek malusi :( - bedzie już zdrowy i nie bedzie martwił mamusi

My 2.07 na szczepieniu ważyłyśmy już 5180 :) (przypominam urodziłyśmy się 2,5 kg)
Zuzia ciągle jest pod opieka poradni hematologicznej i patologii noworodka ze wzgl. na niską masę urodzeniową i spadek płytek krwi, z tego powodu co ok 1,5 miesiąca ma badania krwi robione, pobieraja z główki i męczą mi księżniczkę, ale jest dzielna, mamusia chyba bardziej przeżywa te pobrania
ostatnio skierowano nas też do poradni kardiologicznej (wizyta 19.07) bo jakieś szmery lekarka usłyszała, mam nadzieję że to tylko tak profilaktycznie i wszystko będzie ok

Poza tym Zuzia to taki mały poważny dzidziuś, śmieje się owszem ale musi mieć do tego dobry humor :), terroryzuje mamę do noszenia na rękach, choć już chętniej sobie poleży na macie, jednak jest bardzo absorbująca, czasem nie mam chwili by coś w domu zrobić :)
noce przesypia całe a w dzien to takie drzemki 30-40 min
 
a ty Zuzie karmisz piersią czy na butli jest? mój starszy syn też miał szmery na serduszku do 6 miesiąca później mu samo przeszło..Kacper w nocy budzi się do jedzenia dziś np. o 4 rano była pobudka a czasami to nawet 2-3 razy się budzi wtedy to chodze jak zombi w ciągu dnia ;-)
 
Zuzia do 3 miesiąca była na piersi i butelce jednocześnie od początku miałam problem z ilością mleka, najpierw dokarmianie bo malutka i spadki na wadze, potem mój szpital to wogóle sama butla była i tak powoli coraz mniej mleka było i w końcu jak skończyła 3 miesiące to przy piersi od razu sie denerwowała choć wydawało się że coś tam jeszcze jest - i przeszłyśmy na samą butelkę, no i teraz już powolutku warzywka wprowadzamy :)
 
ja też już nie karmie w dzień, jedynie w nocy jeszcze dostaje cyca jak się obudzi, ja jak zaczęłam sciągać pokarm laktatorem tak młody nie chciał w dzień pić z piersi bo przyzwyczaił się do butelki,
 
Wasze maluszki rosną i ich potrzeby się zmieniają ?? mamy proste rozwiązanie
Sprzedaj na mamasprzeda.pl ubranka z których dzieci już wyrosły, ubrania ciążowe i sprzęty, które mogą przydać się innym mamom a za zarobione w ten sposób pieniądze kup to cego teraz potrzebuje twoje dziecko !!
Na mamasprzeda.pl nie placi się żadnych prowizji i nie ginie się w tłumie - przyszłośc w sprzedaży internetowej jest dziś po stronie portali ukierunkowanych na jedna grupę - na mamasprzeda.pl tą grupą są mamy !!!


Zapraszamy


Ps jeśli pisesz bloga lub znasz dobrego bloga dla mam (dotyczącego wszelkich tematów interesujących młode i ambitne mamy) powiedz nam o tym - zapraszamy do programy "Bloguj z mamasprzeda.pl" - więcej informacji na kontakt@mamasprzeda.pl
 
reklama
Do góry