reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie w wiedniu

mala90

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Czerwiec 2013
Postów
40
Miasto
wien
Witam kobietki to moj pierwszy miesiac z kolejnych osmiu, na chwile obecna potwierdzil to test ale w tym tyg pierwsza wizyta u gina w Polsce
wink2.gif

Mieszkam w Wiedniu i interesuje mnie wszystko co zwiazane z ciaza i porodem, troszke czytalam postow na ten temat ale informacji nigdy za wiele... najbardziej interesuje mnie co i gdzie w pierwszych miesiacach zalatwic, najlepiej od reki i wszystko na temat co do ksiazeczki zdrowia matki i dziecka, slyszalam ze jest ona tu wymagana z wszystkimi badaniami by pozniej dostac na dziecko.CZY moge zalozyc taka ksiazeczke w Polsce i tam robic wszystkie badania a na koniec dolaczyc ja do szpitala tu w wiedniu...
JAki ginekolog polski jest najlepszy i najbardziej ludzki
happy8se.gif
piszcie kochane co kto wie bo niewiedza o zalatwieniu wszystkich formalnosci z ciaza i porodem przytlacza w tej chwili najbardziej
confused.gif
 
reklama
ciezko sie doszukac szczegolow... a moge chociaz uzyskac odpowiedz czy ksiazeczke mamy i dziecka moge podbijac w polsce na wizytach prywatnych a tu w wiedniu po prostu ja zalozyc na pierwszej wizycie
 
Hej ... Co do ksiazeczki... musisz miec Mutter Kind Pass , to ksiazeczka austryjacka,w ktorej musisz miec opisane wszystkie wizyty u ginekologa w AUSTRII i pieczatki.. jest bardzo wazna, po porodzie jak bedziesz miala wszystko uzupelnione bedziesz mogla pobrac pieniazki na dziecko. Szpital musisz wybrac w pierwszych 3 miesiacach ... zawsze z ksiazeczka Mutter Kind Pass.. pozniej moga Cie tu nie przyjac... badania,usg itd musi byc tutaj zrobione.. jak beda robione w Polsce moga ich nie uznac...jak chcesz cos wiecej pisz smialo janismagda1989@wp.pl .. POZDRAWIAM
 
Hej, przyjechałam do Austrii będąc w 5 miesiącu ciąży...w raz z Polska książeczka gdzie miałam wpisane wszystkie niezbędne wizyty oraz badania robione prywatnie u polskiego ginekologa. We Wiedniu znalazłam polskiego lekarza ginekologa który przepisał wszystkie badania oraz wizyty do austryjackiej książeczki mutter kind pass oczywiście za dodatkową opłatą.
Pozdrawiam
 
Hej dziewczyny jestem w 5 tygodniu ciąży.Chcialabym wiedzieć jak najwięcej o ciąży w Austrii,ponieważ nawet nie wiem od czego zacząć. Ciążę mam potwierdzona przez polskiego ginekologa.Mieszkam i pracuję w Austrii.Jakiego polecicie polskiego gin tutaj?Co będę potrzebowac,żeby ubiegać się później o pieniążki?Pytam tutaj ponieważ ciężko jest się doszukać informacji. Z góry dziękuję
 
Witam kobietki to moj pierwszy miesiac z kolejnych osmiu, na chwile obecna potwierdzil to test ale w tym tyg pierwsza wizyta u gina w Polsce
wink2.gif

Mieszkam w Wiedniu i interesuje mnie wszystko co zwiazane z ciaza i porodem, troszke czytalam postow na ten temat ale informacji nigdy za wiele... najbardziej interesuje mnie co i gdzie w pierwszych miesiacach zalatwic, najlepiej od reki i wszystko na temat co do ksiazeczki zdrowia matki i dziecka, slyszalam ze jest ona tu wymagana z wszystkimi badaniami by pozniej dostac na dziecko.CZY moge zalozyc taka ksiazeczke w Polsce i tam robic wszystkie badania a na koniec dolaczyc ja do szpitala tu w wiedniu...
JAki ginekolog polski jest najlepszy i najbardziej ludzki
happy8se.gif
piszcie kochane co kto wie bo niewiedza o zalatwieniu wszystkich formalnosci z ciaza i porodem przytlacza w tej chwili najbardziej
confused.gif
 
reklama
Do góry