reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Piotrkowa Trybunalskiego zapraszam...

reklama
No cześć dziewczyny......
Dawno tu nie zaglądałam a tu proszę.... trzy nowe mamusie ;-)Witam gorąco dziewczyny!!!!!!!!

No co dziewczyny spotkano doszło do skutku?

Ja od 3 miechów pracująca..i mam mało czasu na zaglądanie na forum....
 
Ostatnia edycja:
Witam:) Ja będę mamusią dopiero we wrześniu:) Przez długo mieszkałam w Piotrkowie, później w Bełchatowie (gdzie zreszta planuje wrócic po studiach), a w Piotrkowie bede bardzo czesto, bo tu mam rodzinke:)Zastanawiam sie czy lepiej rodzic w Piotrkowie czy Bełchatowie, jeśli macie jakies rozpoznanie w tym temacie to prosze napiszcie:)
 
No witam Kasiu!
Ja tylko napiszę, ze jeśli chodzi lekarzy i położne w Piotrkowie na Rakowskiej to bylam w sumie zadowolona jesli o warunki to średnio.....no ale 3 doby to nie tak długo...więc da się wyrobić.....

Nie mam ;pojęcia jak jest w Bełchatowie......
 
Witam!
Jestem mamą z Piotrkowa. Mam dwoje słodziaków-chłopca i dziewczynkę. Mam nadzieję,że na forum znajdę mamy z którymi można wymienić się doświadczeniami albo wyskoczyć z dziećmi na kawkę i plac zabaw. Piszcie dziewczyny więcej. Pozdrawiam i mam nadzieję na większą aktywność.:-)
 
No cos mamuśki w większych miastach odważniejsze i chętniej na forach regionalnych piszą.....

Kasia jeszcze 3 miechy Ci zostały... jak samopoczucie?;-)

Gosia ile Twoje dzieci mają latek?
 
reklama
Gimnastyka dla kobiet w ciąży wreszcie w Piotrkowie Trybunalskim

  • to program ćwiczeń z elementami PILATESU, BODY BALL, YOGI;

  • przeznaczone dla już aktywnych przyszłych mam, jak i dla tych, które dopiero w ciąży rozpoczynają ćwiczenia;

  • trening obejmuje m.in. ćwiczenia: ogólnokondycyjne, uelastyczniające mięśnie dna miednicy, łagodzące bóle kręgosłupa...
Pierwsze zajęcia dla każdej przyszłej mamy GRATIS

UWAGA!
Na zajęcia zapraszamy kobiety, których ciąża, po konsultacji ze swoim lekarzem ginekologiem prowadzącym ciążę, przebiega w sposób fizjologicznie prawidłowy, bez jakichkolwiek powikłań - po 12 tygodniu ciąży.

Bliższe informacje i zapisy na zajęcia:
Tel: 504 – 588 – 482
E-mail: aktywna_mama@poczta.fm
 
Ostatnia edycja:
Do góry