reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

reklama
na facebooku jestem albo na nk na priv Ci moge wyslac dane to na facebooku mnie znajdziesz czy sie znamy moze? ja w sedziszowie mieszkam od niecalych 5 lat ale w sumie pracuje w sedziszowie od chyba 7 lat wiec calkiem mozliwe:tak::tak::tak:
 
madziorka - cale lato w pracy niestety. Nie mam urlopu na roztrwonienie ot tak sobie. Urlop planujemy we wrzesniu z nuną

filipkowa - witaj - wiem gdzie kamionka :)

Rena - nie wiem co ci powiedzieć - trzymaj się. Kiedys ból będzie mniejszy
 
Hejka:) Pozdrowienia dla Wszystkich:)
Filipkowa od poniedziałku bede z moją córeczką, która tez ma roczek i 2 miesiace w KAmionce kilka dni:) Może sie jakoś zmówimy:)?
 
heh bardzo chetnie ale z dzieciakami a zwlaszcza z moim piotrkiem to zaden wypoczynek nad woda bo to takie ziolko ze masakra pod blokiem ciezko dogonic:no::no::no:

u nas dzis dzien zlecial mega szybko rano bylam zrobic badania bo gin we wtorek potem zaliczylam na szybko szmatki bo nie mam za bardzo w czym chodzic teraz a znalezc cos ciazowego czarnego to w sklepie nawet ciezko a ceny takie ze glowa boli wiec sie udalo znalazlam spodnie ciazowe nawet 2 pary:-D:-D:-D(nie uwierzycie ale zamiast tyc chudne bo rozmiar mniejszy nosze niz przed ciaza:szok::szok::szok: co stres robi z czlowiekiem:-:)-:)-( )jeszcze sukienka byla taka jaka szukam ale juz mi zabraklo kasy:-:)-:)-( a potem z siostra do fryzjera wiec wpadlam do domu szybko dzieciaki ubralysmy i dawaj przy okazji sie scielam bo to siostra moja glownie chciala no i Piotrka tez za 10zl 2 glowy to wiecie jak za darmo:-D:-D:-D potem na zakupy i odwiezc siostre do domu bo wlasnie odjechala do pracy trafila sie jej praca nad morzem w hotelu jako kelnerka na cale wakacje z kolezanka pojechaly a ze miala jechac do niemiec na truskawki to wybrala prace tutaj bo jak ktos byl na zbiorach za granica to wie jak tam ciezko a tu bedzie prawie na miejscu i pod opieka wujka tej kolezanki wiec mama bedzie spokojniejsza a Milenka zostala u babci mama chciala zeby zostala dla mnie to wygodniej a dla mamy zawsze bedzie miala zajecie i bedzie miala z kim spac wiec teraz ja tam chetnie zostawiam bo widze ze jej choc troszke ta pustke wypelnia ma sie do kogo przytulic...

brat dzis mial wyniki z matury no i dumna z niego jestem bo zdal superowo mial srednio ok 90% z hakiem z kazdego przedmiotu swiadectwo mial z paskiem wiec dostanie sie na studia nie bedzie problemem...
 
Ostatnia edycja:
hehe nie znacie mozliwosci mojego Piotrka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: on sie nadaje do chodzenia na smyczy jak piesek wystarczy go odpiac z wozka a ten daje dluga i ucieka nie ogladajac sie za siebie no i tak ucze go chodzic za reke bo tez nie umie tylko woli sam uciekac mamie a ja nie mam sily za nim latac po placu zabaw to tez biega najlepiej pod hustawki jak sie ktos husta:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:wiec szaleje u babci na podworku z wujkami:-D:-D:-Doni maja wiecej sily niz ja:-D:-D poza tym wtorek mam wizyte u gina i musze w przyszlym tyg uderzyc na szpital na konsultacje z tym wedzidelkiem Piotrusia...zabieram mu smoczek w dzien to zaczyna cos po swojemu paplac powoli bo powoli ale moze cos zacznie mowic:tak::tak::tak: wiecie moj Piotrek poltora roku skonczyl ale to jest kolos wazacy 14kg ze wzrostem 93 cm:szok:
 
Ostatnia edycja:
Mój Filipek ma 14 miesięcy i waży 12,5 kg :D A ubranka nosi tak na 80/86/ Także niewiele mniejszy. A mówi tylko mama, tata, niania i nana. Tyle. I to jak go najdzie, bo tak to nie mówi nic, tylko mmm... i yyy..... :))
 
reklama
dziewczyny to dajcie znac , ktora jest chetna na spotkanie we wtorek ok godz 10, ja poki co mam czas nieograniczony, mozemy tez sie umowic po 14, mam wakacje od pkola, wlasnie leon rozpoczal wakacje u dziadkow
wiec pozdrawiam z gor i czekam na odzew

jesli nie bedzie goraco to mozemy sie spotkac u mnie w mieszkaniu
ale pewnie przyjemniej byloby na zewnatrz

dziewczyny co do zywych uciekajacych dzieci to doskonale rozumiem
choc ostatnio Olaf widze juz troche "dojrzewa", jest mniej absorbujacy,
jednak wciaz wymaga wiecej uwagi, w upalach szybciej sie meczy
i jest bardziej ograniajacy hihi

poki co spi, po odwiedzinach juz u koni krow kur kaczek, bliskim kontakcie z kotami i psami, jednym slowem pod reka wszystko co mu do szczescia potrzebne
lacznie z ukochanym dziadziusiem, i tatusiem
mama ma labe... hihi

papa
 
Do góry