reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy po 30, najchetniej z poludnia Berlina?

Dołączył(a)
6 Czerwiec 2013
Postów
3
hej dziewczyny,

mam synka 3 latka, ktory w sierpniu dostanie w prezencie siostrzyczke:-) mieszkamy na poludniu Berlina (Lichtenrade) - moze sa tu mamy chetne do nawiazania polskich kontaktow?
pozdrawiam
 
reklama
Ja na Wilmersdorf (Schmargendorf dokładnie) mieszkam. Mam synka 16miesiecy:-)


ach nie doczytałam :crazy: ale nie jestem po 30:no:
 
Ostatnia edycja:
Witam!
Mam nadzieję, że ktoś tu czasem zagląda. Za 2-3 miesiące przeprowadzamy się do Berlina - dokładniej w okolice Rangsdorfu. Mam 4 letniego synka i malutką córeczkę. Bardzo chętnie nawiążę znajomości z innymi Mamami. Mam 31 lat ;) ale bardziej zależy mi, żeby dzieci były w podobnym wieku.
Bardzo liczę na odpowiedź!
Pozdrawiam!
Małgośka
 
Dzień dobry:)
W Berlinie mieszkam od nieco ponad roku (Wilmersdorf/Schmargendorf), mam 9 miesięczną córeczkę i równie chętnie poznam inne Mamy i Maluszki w naszej okolicy (chociaż nieco dalej też nie zawadzi:)) do wspólnych zabaw i plotek:)
Pozdrawiam serdecznie!
Magda
 
reklama
Witam ja jestem rowniez z Berlina Tempelhof :)
W maju spodziewam sie malego bobaska :) i chetnie nawiaze kontakt z przyszla mama :)
Z racji tego ze mam zagrozona ciaze musze siedziec w domu :( i wykonywac nie wiele ruchu ale na spotkanie i rozmowe zawsze mam czas :)
I mam 29 lat :)
 
Do góry