reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzace w domu ;-) Filmik

reklama
hmm ... filmik zabawny owszem, ale w sumie to nie wiem co mam o tym myśleć ... czy chodziło tylko o zabawę i dobry humor z przymrużeniem oka, czy wykpienie mamy która twierdzi, że zajmowanie się dzieckiem to nie taka prosta sprawa, wg tego filmiku wygląda na to że tylko udajemy przed naszymi mężami jak nam ciężko, żeby łaskawie dali nam chwilę spokoju ;-)
 
ja bym brała z przymrużeniem oka :-) Myślę ,ze każda mama wie jak wygląda jej dzień i , ze wcale nie jest tak lekko jak to się niektórym zwłaszcza panom wydaje... niestety.
 
no w sumie nie o to mi chodzi, ja oczywiście biorę to jako dobry żart i zabawny filmik, chodzi jednak o to co było prawdziwym założeniem twórców ... "cała prawda o kobietach na urlopie macierzyńskim", myślę że 90% mężczyzn odbierze to w taki właśnie sposób i to jest przykre, czy chodziło o to aby wywołać uśmiech czy się naśmiewać ...
 
reklama
ja bym brała z przymrużeniem oka :-) Myślę ,ze każda mama wie jak wygląda jej dzień i , ze wcale nie jest tak lekko jak to się niektórym zwłaszcza panom wydaje... niestety.
Oczywiscie kazda mama wie jak wyglada dzien w domu z dziecmi :tak:, a filmik naprawde smieszny. Wyslalam go kilku zanjomym z 3 dzieci i sie niezle usmialy :-).
 
Do góry