reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Sligo

Dołączył(a)
2 Styczeń 2009
Postów
5
Miasto
Irlandia, Sligo
Witam mamy ze Sligo. Jestem mamą 2,5letniego synka a obecnie w trzecim miesiący z drugim maleństwem :tak:. Druga ciąża skutecznie opóźniła mój powrót do pracy, bo rozważając wszystkie za i przeciw pojęliśmy decyzję, że zostaję w domu. No i mając trochę wolnego czasu tak sobie myślę żeby zebrac kilka mam z małymi dziecmi i zorganizowac dla nich cos w rodzaju klubu zabaw. My-mamy spotykałybyśmy się może raz w tygodniu na kawkę a nasze dzieci miałyby okazję pobawic się razem. Poza tym możnaby wspólnie pospacerowac, spotkac na placu zabaw, czy umówic się w Happy Days. Możliwości jest dużo, a wszytatko zależy od chęci. Takie kluby z powodzeniem działają w Polsce, więc czemu i u nas nie spróbowac:-D. A może są też babcie, które po powrocie mam do pracy opiekują się tu wnukami i też by chcialy wyskoczyc gdzieś na kawkę i poplotkowac. Byłoby miło.
Pomyślcie drogie mamy, popytajcie inne mamy lub babcie i może coś wspólnie zorganizujemy :-) Pozdrawiam i czekam na wieści.




 
reklama
Witam ze Sligo, odnawiam temat mam z tych okolic. :) Jesteście tutaj?
Ja jestem mamą 4-ro miesięcznej Kornelii. Jeszcze jestem na urlopie macierzyńskim, a do pracy wracam pod koniec września.
 
Do góry