reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
A ciagle cos robie. Chodze po schodach. Sprzatam chodze na spacergy a tu nic a wywolywankw to powiedzieli ze jak do 14 nic nie ruszy to wtedy.
 
Dziewczyny niedawno się dowiedziałam, że w 10 Bez otwarto jakiś duży polski sklep na Davidgasse czy straße nie pamiętam, może tam też byłaby taka kawka ;)

A powiedzcie mi czy znacie jakiegoś dobrego pediatrę w 18 Bez albo ewentualnie 17? W Internecie znalazłam pozytywne opinie nt DR. Fuchs, może któraś miała z nim doczyniena?
 
mkarolka0 tez slyszalam, zeby bylo smieszniej nazywa sie "Biedronka"
karolask87ja kupowalam Caro z Nestle byl w Zielpunkt, jaka Ty dorwalas, moze cos polecisz o czym nie wiem :-p
Anitaka a jak u Twojej mamy to wygladalo, bo moja mama wszystkich nas po terminie rodzila, ja urodzilam sie az 16 dni po, a moj synek tylko 6. Moze to tez byc sklonnosc genetyczna.w kazdym badz razie, trzymam kciuki &&
 
U mnie to mama tylko brata po terminie urodzila ale to chyba dzien. A ja nadal nic. Dziewwczyny a co ile sie dostaje wochengeld co rowne czyery tygodnie????
 
Ja dostałam pierwsze pismo, że Wochengeld dostanę 29 dnia od rozpoczęcia Mutterschutz i co było śmieszne, od razu napisali, że mam wziąć pod uwagę kilkudniowe opóźnienie hehe
 
reklama
Do góry