reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Dziewczyny ile czekalyscie na akty urodzenia? I wogole jak tam maja sie wasze dzieciaczki? Ja sie troche naszukalam ubranek dla malej bo rozmiar 44 46 jest dobry na malutka ale wkoncu znalezlismy :)
 
Akt urodzenia dostaliśmy od razu, tzn w dniu kiedy wychodzilysmy ze szpitala pojechalismy do urzędu i tam dostaliśmy od ręki
 
Eh to ja musze czekac ponoc tydzien bo to w szpitalu dawalo sie wszystkie dokumenty i maja przyslac. Bubcia a jak tam zosia?
 
Zosia dobrze, dzisiaj znowu byliśmy u pediatry , ładnie przybiera, już się kluseczka robi :) tylko lekarz ja zbadał i ma dużo gazów w brzuszku i teraz przed każdym karmieniem podajemy 10 kropelek antyflatu , mam nadzieję, że pomoże :) a jak tam u was Ola?
 
Bubcia to mala ile juz wazy? Karmicie sie naturalnie czy butla? No ja sie czuje jak bym dziecka nie miala je spi i tak w kolko jest grzeczniutka do pediatry idziemy w srode i zobaczymy co powie i ile juz wazymy.
 
Ola Zosia już prawie 4 kg :) i tylko na cycuchu:)
To super masz, że taka grzeczniutka :) to możesz sobie odpocząć, u nas to mały nerwus Ale nie jest źle :)
 
reklama
Wlasnie obudzilam sie siku jak zwykle a tam na wkladce poczulam nagle cos zimnego. Duzo sluzu z.niteczkami krwi... Do tego czuje jakies nie wiem lekkie skurcze czy co. Taki lekki bol w podbrzuszu szczegolnie kiedy sie odwracam na prawy bok. Nie wiem jakis strach mnie ogarnia teraz ;(​
 
Do góry